Офіційні сайти відомств
» 2009 » Серпень » 17 » В української армії закінчилися гроші, і це тільки “квіточки”
15:59
В української армії закінчилися гроші, і це тільки “квіточки”

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних сил України генерал армії України Сергій КИРИЧЕНКО заявляє, що армія вже майже вичерпала цьогорічний ресурс для забезпечення своїх потреб та ефективного виконання завдань.

Про це С.КИРИЧЕНКО заявив в інтерв’ю телеканалу “1+1”.

Коментуючи факти масового відключення військових об’єктів від енергопостачання, начальник Генштабу зауважив, що “це тільки початок проблеми”.

“Це тільки “квіточки”, коли відключають парк військової частини, то ми знаходимо варіант, як його охороняти. Але коли відключають житлове містечко, де мешкають дружини військовослужбовців, діти, це, звичайно викликає обурення. Поки що це лише обурення дружин, і не дай Бог, щоб воно перейшло в обурення тих людей, які кожний день мають справу зі зброєю”, - сказав С.КИРИЧЕНКО.

За його словами, “якщо говорити про ресурс, то його немає”. “Я сьогодні не можу сказати, що ми заощадимо і проживемо до кінця року – ні!” – наголосив Головнокомандувач ЗСУ.

Він повідомив, що, наприклад, у Повітряних силах цього року за рахунок бюджетних призначень бойовою підготовкою займається лише винищувальна авіація, яка залучається до бойового чергування.

“Всі інші види авіації, у тому числі винищувальна, яка не залучається до бойового чергування, цього року не готуються”, - констатував С.КИРИЧЕНКО.

У свою чергу, член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони Олександр КУЗЬМУК (фракція Партії регіонів) наголосив, що жодна країна у світі під час фінансово-економічної кризи не зменшила свої асигнування на національну оборону. Як позитивний приклад народний депутат навів Білорусь, “яка займається своїми збройними силами, що на сьогоденні є найбільш сучасними в Європі”.

“Те ж саме можна сказати про Азербайджан, Казахстан, де жодної копійки не зменшено на національну оборону”, - зазначив О.КУЗЬМУК.

Водночас експерт з питань національної безпеки і оборони Валентин БАДРАК також оцінив стан Збройних сил України, як невідповідний сучасним вимогам.

“У нас навіть система “свій-чужий” сьогодні радянська. Ми дуже застарілі. Наша армія сьогодні “умовно” здатна відбити агресію”, - вважає експерт.

На його думку, якщо навіть розпочати повноцінно фінансувати Збройні сили України, то вони вийдуть на показники адекватної боєздатності лише через 5-7 років.

“Це дуже ризикована пауза. Але, якщо ми не візьмемося за це завтра, то далі буде ще гірше, і ми втратимо армію взагалі”, - резюмував В.БАДРАК.

http://www.unian.net/ukr/news/news-331430.html


: 950 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 5.0/1
: 1
1 Гість69  
0
Доки наша перелякана "військова еліта" буде лише констатувати очевидні факти та плакати в рукав?! І чи не вони,в тому числі,всі ці кузьмуки з кириченками,причетні до того,що сьогодні Україна фактично втратила свої Збройні Сили?!..
Знавав я їх обох. По них буцигарня вже давно плаче! За розкрадання військового майна в особливо великих розмірах,наприклад...


[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Серпень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz