Офіційні сайти відомств
» 2009 » Серпень » 17 » Манчуленко: Уряд зробив армію заручником власних інтриг
15:44
Манчуленко: Уряд зробив армію заручником власних інтриг
Питання фінансування армії в Україні стоїть дуже гостро, адже грошей катастрофічно не вистачає. Про це заявив народний депутат, «нашоукраїнець» Георгій Манчуленко.

«Політики грають у небезпечні ігри, адже армія завжди повинна бути добре профінансована і нагодована, чого, на жаль, не можна сказати про наші збройні сили. Не виділяючи коштів на оборону країни, уряд підтверджує стару істину - хто не хоче годувати власну армію, годує чужу», - підкреслив Манчуленко.

«В нинішніх умовах, коли відбуваються прикрі події на Кавказі, не кажучи вже про недружні акти з боку Росії по відношенню до України, уряд повинен був приділити подвійну увагу озброєним силам України», - наголосив «нашоукраїнець».

«Я переконаний, що можна було передбачити достатньо коштів на фінансування української армії у бюджеті на 2009 рік. Це прямий обов’язок урядовців. Натомість наші військові стають заручниками політичних інтриг», - підсумував Манчуленко.

razom.org.ua


: 699 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Серпень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz