Офіційні сайти відомств
» 2009 » Серпень » 6 » Коломия – Севастополь: за український флот!
15:03
Коломия – Севастополь: за український флот!
Цікавий гість відвідав Коломию. Капітан першого рангу, директор телерадіокомпанії "Бриз" Військово-Морських Сил Збройних Сил України Мирослав Мамчак із Севастополя, до всього, виявляється, ще й наш земляк – уродженець села Княже Снятинського району.Мирослав Андрійович приїхав до Коломиї у рамках спільних заходів, організованих засобами масової інформації Севастополя і нашого міста з нагоди 18 річниці незалежності України і 17 річниці Військово-Морських Сил Збройних Сил України під загальною назвою "Вкраїни сонце зроста над світом в любові, мирі, у добрі". Заходи передбачають зустрічі, круглі столи з громадськістю, журналістами, і відбуваються під патронатом командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України адмірала Ігоря Тенюха.

Сам Мирослав Мамчак – дуже багатогранна і цікава людина, колеги називають його оплотом українства у просякнутому російським духом Севастополі. Він був першим, хто виступив за прийняття присяги на вірність українському народові нашими моряками. Він активно і наполегливо впроваджує народні звичаї і традиції у життя зрусифікованого Севастополя. Мирослав Мамчак – автор семи книг про історію українського флоту, про українських флотоводців, про символіку нашого флоту. Про своє бачення проблем з розташуванням російського флоту в Криму, про політичну ситуацію в Севастополі, її причини і наслідки, про те, як живеться щирим українцям на нерідній рідній землі – ішлося на засіданні круглого столу в редакції газети "Вільний голос", у якому взяли участь журналісти коломийських ЗМІ, заступник голови РДА богдан Болюк, депутат міської ради Геннадій Романюк, ветеран Збройних Сил Микола Солоненко, доктор медичних наук Іван Солоненко,керівник поетичного театру "Орфей" Сергій Козлов, видавці зі Снятина і Косова.

Автор: Софія ОНИКІВСЬКА, Коломия ВЕБ Портал

: 877 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Серпень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz