Офіційні сайти відомств
» 2009 » Липень » 20 » У Бабиному Яру невідомими особами зруйновано Пам’ятний Хрест та меморіальну дошку на честь Олени Теліги
10:36
У Бабиному Яру невідомими особами зруйновано Пам’ятний Хрест та меморіальну дошку на честь Олени Теліги
"НА ВСЕ ПРИХОДИТЬ ЧАС РОЗПЛАТИ!" - ЗАЯВА проводу Київської міської ОУН

У Бабиному Яру невідомими особами зруйновано Пам’ятний Хрест та меморіальну дошку на честь Олени Теліги та інших визначних діячів ОУН, які у 1941-1942 роках в окупованому Києві боролися за ідеали Української Самостійної Соборної Держави.

Очевидно, що наругу над святим для кожного українця місцем здійснили особи, які ненавидять Україну, українську народ, його героїчну історію. Цей факт засвідчує, що боротьба за Українську Державність продовжується, а в її авангарді наші великі попередники, члени ОУН. Відтепер усім зрозуміло, що вороги України бояться наших героїв навіть мертвих.

Руйнація Пам’ятного Хреста на честь О.Теліги та героїв-націоналістів – це виклик для всіх: влади, українських націоналістів, киян, громадян України.

У зв’язку з цим, вимагаємо від Міністерства внутрішніх справ, Генеральної прокуратури, Служби безпеки України вжити рішучих заходів з метою виявлення та покарання злочинців.

Вимагаємо від влади Києва, Уряду, Президента України невідкладно реставрувати Пам’ятний Хрест, меморіал та забезпечити їм надійну охорону.

Заявляємо, що для нас правило декалогу українського націоналіста: «Не дозволиш нікому плямити славу і велич своєї Нації» є законом прямої дії. Ми не залишимо цей злочин не покараним!

Закликаємо українських патріотів давати гідну відсіч антиукраїнським і антидержавним силам. Солідарними зусиллями ми збудуємо Українську Державу на засадах національної і соціальної справедливості.

 

Слава Україні!

 

Богдан ЧЕРВАК,

провідник Київської міської організації ОУН: 714 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Липень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz