Офіційні сайти відомств
» 2009 » Липень » 7 » СОУ презентувала ТРК "Бриз" сучасну якісну відеоапаратуру від канадської діаспори
19:53
СОУ презентувала ТРК "Бриз" сучасну якісну відеоапаратуру від канадської діаспориСпілка офіцерів України, яку очолює полковник запасу В’ячеслав Білоус,  продовжує надавати допомогу в технічному оснащенні телерадіокомпанії Військово-Морських Сил Збройних Сил України “Бриз”.

Так, у Севастополі, з нагоди Дня флоту України, Спілка офіцерів України передала військовим тележурналістам цифровий відеомагнітофон вартістю близько 2,5 тисяч доларів США. Цю сучасну якісну техніку організація закупила спеціально для ТРК “Бриз” за фінансової підтримки канадської діаспори.

Під час вручення цінного подарунку головний редактор Телерадіокомпанії Військово-Морських Сил ЗС України “Бриз” заслужений журналіст України капітан 1 рангу запасу Мирослав Мамчак наголосив, що цього року колектив журналістів відзначатиме 15 років з Дня заснування ТРК “Бриз”. А цей подарунок став фактично першим професійним відеомагнітофоном у телерадіокомпанії вітчизняного військового флоту.

Проте, це вже не перший внесок у покращення технічної бази ТРК “Бриз” збоку Спілки офіцерів України.

– Кілька місяців тому, також за фінансової підтримки канадської діаспори, для телерадіокомпанії була закуплена цифрова відеокамера сучасного формату з флеш картою і радіо мікрофоном загальною вартістю близько 2 тисяч доларів США, – розповів капітан 1 рангу запасу Мирослав Мамчак.

Від імені творчого колективу флотської військової телерадіокомпанії головний редактор подякував канадській діаспорі та Спілці офіцерів України за суттєву допомогу в технічному оснащенні ТРК “Бриз”.

– Сучасна професійна апаратура нам вкрай необхідна, адже ті технічні засоби, які ми сьогодні використовуємо, вже давно відслужили свої терміни, – наголосив капітан 1 рангу запасу Мирослав Мамчак. – Наш колектив щиро вдячний і Спілці офіцерів України, і тим людям, які в далекій Канаді також переймаються якістю нашого ефіру.

А полковник запасу В’ячеслав Білоус зауважив, що Спілка офіцерів України уважно слідкує за розвитком матеріально-технічної бази телерадіокомпанії “Бриз” і надалі допомагатиме телерадіокомпанії необхідним обладнанням для можливості висвітлення діяльності Військово-Морських Сил України.


© Управління Прес-служби МО України.


: 888 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Липень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz