Офіційні сайти відомств
» 2009 » Липень » 3 » ЗАЯВА Оргкомітету Підготовки міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства.
18:52
ЗАЯВА Оргкомітету Підготовки міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства.

2 липня 2009 року Оргкомітет підготовки міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства прийняв заяву

ЗАЯВА

30 червня 2009 року було зроблено велику справу. Один з пам‘ятників комуністичного режиму, який стоїть в центрі столиці України, пошкоджений.

Це засвідчує, що  українці стають вільною нацією. Жодного пам‘ятника катам та душогубам, які причетні до нищення українців не повинно бути на українській землі!

Нагадуємо, що комуніст Володимир Ленін - ідеолог і натхненник великих злочинів, які вчинялися на українській землі протягом 1918 – 1991 років. Саме за його ідеями й наказами українську землю було перетворено на пекло. Саме Ленін винен у тому, що країна перетворилася на суцільний концтабір. Саме Ленін є відповідальним за жертви, які зазнало людство за 70 років комуністичного панування. Ці жертви перевищили 170 мільйонів, з яких на Україну припадає біля 40 мільйонів.

Процес деколонізації й декомунізації постокупаційного суспільства має здійснити вже нове покоління українців, яке не має страху, а має віру й нестримне бажання зробити Україну вільною й розвинутою державою, а тому не зупиниться перед репресіями посткомуністичної влади.

Всю відповідальність за невиконання указів Президента України Оргкомітет покладає на Кабінет Міністрів України та київську міську владу, які не виконують Указів Президента України №250/2007 від 28.03.07, №856\2008 від 25.09.08, №432\2009 від 12.06.09 про демонтування пам‘яток тоталітарному комуністичному режиму й тим самим спонукали громадськість до відповідних дій по захисту конституційного ладу.

Громадськість Києва неодноразово зверталася до влади з проханням демонтувати пам‘ятник Леніну в центрі столиці, який є символом поневолення України й тоталітаризму, але влада зайняла позицію захисту пам‘ятних знаків, які увічнюють пам‘ять катів українського народу. Тому народ, як носій влади, спираючись на укази Президента та громадянську свідомість, вчинив політичні дії, які не підлягають  кримінальному переслідуванню.

Потрібно нагадати, що до цього часу міліція та прокуратура не притягнули до відповідальності жодного україноненависника,  за плюндрування пам‘ятних знаків Героям Крут, борцям за волю України в Харкові, нищення могил українським героям, вбивстві українських патріотів в Одесі, Києві, Севастополі та інших містах України.

Настав час вищим посадовим особам Держави розпочати підготовку міжнародного суду над непокараним злом – комуністичними злочинами проти людства й притягнути до відповідальності ще живих натхненників та виконавців цих злочинів.

Настав час провести люстрацію на всіх щаблях влади. Закликаємо до цього Президента України та українську громадськість. Закликаємо до цього й Кабінет Міністрів, який не надав дозволу зняти з обліку вищезгаданий пам‘ятник Леніну.

Закликаємо владу в Україні почати демонтування символів комунізму, терору й поневолення української нації, щоби не брати на себе відповідальність за наслідки невиконання указів Президента України та волі українського народу.

Оргкомітет підтримує українську молодь за вчинок, яким пишаємося ми й будуть пишатися наші нащадки й закликаємо українців підтримати нашу славну молодь й не дозволити здійснити неправедний суд над українськими патріотами.

 

Слава Україні!

Від Оргкомітету підготовки міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства,

 

Ігор Лісодід (Голова Оргкомітету),Сергій Неділько (Заступник голови Оргкомітету, голова МГО «Самостійна Україна»), Олег Матківський (Член Оргкомітету, голова КОО «Українська справа»), Роман Круцик (Член Оргкомітету,  голова Київського товариства «Меморіал»  імені Василя Стуса), Євген Пронюк (Член Оргкомітету, голова Товариства політичних в‘язнів та репресованих)Олександр Ушинський (Член Оргкомітету, виконавчий директор Асоціації дослідників  голодоморів в Україні ), Анатолій Ціпко (Член Оргкомітету, Член Проводу КО ОУН), Георгій Лук‘янчук (Член Оргкомітету, Українська партія), Роман Матузко  (Член Оргкомітету), Віталій Матяш (Член Оргкомітету, Член Проводу ОУН (д) ), Наталія Осьмак (Член Оргкомітету, Всеукраїнська  ліга українських жінок), Вікторія Омельченко (Член Оргкомітету), Денис Краснокуцький (Член Оргкомітету, Голова Ради Комітету сприяння громадянам виходу з компартії ).
: 747 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Липень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz