Офіційні сайти відомств
» 2009 » Червень » 30 » Комісія від Черкаської обласної організації СОУ перевірила харчування в солдатській їдальні .
12:35
Комісія від Черкаської обласної організації СОУ перевірила харчування в солдатській їдальні .

У Збройних Силах України тривають перевірки санітарно-гігієнічного стану та контролю норм харчування в солдатських їдальнях військових частин громадськими організаціями.

Так, на підставі директиви Міністра оборони України №Д-13 від 27 квітня 2009 року “Про вдосконалення співпраці органів військового управління з громадськими організаціями” та документу №220/2191 від 25 травня 2009 року, комісією від Черкаської обласної громадської організації Спілки офіцерів України було перевірено санітарно-гігієнічний стан та здійснено контроль норм харчування і відповідності вимогам чинного санітарного стану в солдатській їдальні однієї з військових частин місцевого гарнізону. Організацію харчування особового складу в цій частині здійснює державне підприємство Міністерства оборони України “Білоцерківський військовий торг”.

У ході перевірки трьома членами комісії на чолі з полковником Валерієм Куценком було встановлено, що харчування особового складу частини організоване на підставі типової меню-розкладки, асортимент страв та розподіл добової норми здійснюється згідно з вимогами керівних документів. Члени комісії також констатували, що продукти харчування доставляються в їдальню в повному обсязі, дані в накладних відповідають реальній вазі завезених продуктів.

Щодо санітарно-гігієнічного стану їдальні військової частини, то він був оцінений комісією як задовільний. При цьому члени комісії відзначили, що функціональними приміщеннями та виробничими цехами для дотримання технологічного процесу, а також столовим та кухонним посудом їдальня забезпечена в повному обсязі.

Крім того, комісія констатувала забезпеченість персоналу спецодягом в повному обсязі, але звернула увагу на необхідність зменшення строку його експлуатації.

Загалом комісія від Черкаської обласної громадської організації Спілки офіцерів України зробила висновок про відповідність організації харчування та санітарного стану їдальні частини вимогам “Керівництва щодо утримання військових їдалень” та інших керівних документів.

Разом з тим, вони звернули увагу на несвоєчасність виплати заробітної платні обслуговуючому персоналу та запропонували в залах для прийому їжі створити “Стіл іменинника”.

© Управління Прес-служби МО України. 


: 848 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Червень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz