Офіційні сайти відомств
» 2009 » Червень » 22 » У «Просвіті» найголовніший голова «обирає» голів місцевих організацій. Заява редакційної колегії часопису «Промінь Просвіти».
12:26
У «Просвіті» найголовніший голова «обирає» голів місцевих організацій. Заява редакційної колегії часопису «Промінь Просвіти».

Заява редакційної колегії часопису "Промінь Просвіти".

    Подібного проектузакону у Верховній Раді, здається, ще не реєстрували. Але пілотне застосуванняцієї ідеї уже відбулося. 19 червня поточного року на ІІІ з’їзді Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, щовідбувся в Українському Домі,відповідальний секретар цього товариства п. Нестерчук М.Т.,певно, не без відома голови товариства п. Мовчана П.М., публічно проголосив головою Дніпропетровської обласної організації громадянина Довгаля С.М.
   Для січеславських просвітян така з’ява «нового лідера» не стане великою несподіванкою. Адже майже впродовж двох років керівництво товариства всеукраїнського рівня різними способами нав’язує їм цю кандидатуру у спосіб, який має всі ознаки рейдерства.
   У той час, як за всіма легалізуючими документами і підсумками голосування на обласній звітно-виборній конференції просвітяни визнають головою організації п. Коваленка М.О., п. Довгаль організував «ініціативну» групу зі створення паралельних організацій. У підсумку за незгоду з диктатом верхівки, який має мало спільного зі Статутом товариства, січеславські просвітяни були усунені від підготовки до з’їзду та участі в ньому.
   Центральне правління товариства зробило вигляд, ніби 13 місцевих осередків разом зі своїм обласним представництвом ніколи не існували. Їхнє місце заступила «ініціативна група» «бютівців» на чолі з керівником прес-центру Дніпропетровської обласної організації політичної партії  ВО «Батьківщина» Довгалем. Той, у свою чергу, «обрав» головою Криворізького міського об’єднання «Просвіта» кореспондента заснованої владою місцевої газети «Червоний гірник», бо треба ж щось робити з січеславськими просвітянами, яким забажалося багато демократії! (Так, чого доброго, у них вистачить нахабства на свій смак обирати і самого голову Товариства!).Позиція членів Головної ради, зокрема голів обласних організацій, які входять до неї, не може не дивувати: їх не зацікавило, чому у графік проведення обласних звітно-виборних конференцій не був включений Дніпропетровський край і яким чином з’явився новий «голова» Дніпропетровської обласної організації товариства «Просвіта» та ще багато чого з того, що накручено навколо неї. Можливо, за стараннями у розбудові громадянського суспільства не вистачило часу?

Редакційна колегія часопису «Промінь Просвіти», газета Криворізького міського об’єднання ВУТ «Просвіта» імені Тараса Шевченка: Сергій Дашковський, Сергій Зінченко, Микола Коробко, Валентина Кривда, Петро Лисенко, Олена Маковій, Володимир Налужний, Олександр Чижиков.

21 червня 2009 року, м. Кривий Ріг .: 973 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Червень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz