Офіційні сайти відомств
» 2009 » Червень » 16 » Російські вояки ЧФ не пустили судових виконавців на маяк у Генічеську.
18:12
Російські вояки ЧФ не пустили судових виконавців на маяк у Генічеську.
Військовослужбовці російського Чорноморського флоту не пустили судових виконавців Херсонського обласного управління юстиції на територію радіонавігаційної станції "Марс-75" у Генічеську для виконання рішення суду про вилучення об'єкта у власність України.
Військовослужбовці російського Чорноморського флоту не пустили судових виконавців Херсонського обласного управління юстиції на територію радіонавігаційної станції "Марс-75" у Генічеську для виконання рішення суду про вилучення об'єкта у власність України.

Командир розташованої на станції "Марс-75" військової частини 49385 Чорноморського флоту Російської Федерації підполковник Куприн заявив представникам судового органу, що взаємини України і Росії по гідрографічних об'єктів регламентуються в рамках міжнародних договорів, а не в односторонньому порядку рішеннями українських судових інстанцій .

Крім судових виконавців на станцію також прибули понад 10 представників громадської організації "Спілка української молоді", тримали в руках українську національну символіку.

Нагадаємо, протягом 2005-2008 років. виконавча служба робила декілька спроб примусово вилучити "Марс-75" з ведення військової частини 49385 Чорноморського флоту РФ. Однак керівництво російської військової частини відмовляє представникам виконавчої служби в прийомі припису про примусове вилучення станції "Марс-75" і допуску на територію військового об'єкта.

Радіонавігаційна станція "Марс-75" входить до радіонавігаційної системи "Марс-75", яка обслуговує судноплавство в акваторіях Чорного та Азовського морів. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 року, станція в Генічеську передано в сферу управління Міністерства транспорту України.

У лютому 2003 року Господарський суд Херсонської області за позовом Генпрокуратури України постановив вилучити установку "Марс-75" у Міністерства оборони РФ в особі в / ч 49385 Чорноморського флоту і передати її Мінтрансу України в особі ДП "Держгідрографія".

ЛІГА

Український мілітарний портал.


: 852 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Червень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz