Офіційні сайти відомств
» 2009 » Червень » 11 » Військовослужбовцям, які мають вислугу на військовій службі 20 років, дано право отримувати грошову компенсацію за житло.
16:00
Військовослужбовцям, які мають вислугу на військовій службі 20 років, дано право отримувати грошову компенсацію за житло.
Сьогодні, 11 червня, Верховна Рада України ухвалила Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань забезпечення житлом громадян”.

Цей Закон передбачає надати право військовослужбовцям, які мають вислугу на військовій службі 20 років і більше, та членам їхніх сімей за їх бажанням отримувати грошову компенсацію замість жилих приміщень для постійного проживання.

Згідно із прийнятим Законом, військовослужбовцям, які мають вислугу на військовій службі 20 років і більше, та членам їхніх сімей надаються жилі приміщення для постійного проживання або за їх бажанням грошова компенсація за належне їм для отримання постійне жиле приміщення.

Такі жилі приміщення або грошова компенсація надаються військовослужбовцям один раз протягом усього часу проходження військової служби за умови, що ними не було використано право на безоплатну приватизацію житла.

Як зазначається у пояснювальній записці до Закону, прийняття цього законопроекту дасть можливість суттєво зменшити кількість військовослужбовців, які перебувають на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов, ефективно використовувати вже функціонуючий житловий фонд шляхом закупівлі квартир на вторинному ринку, зменшити навантаження на житлово-будівельний комплекс, надати можливість більш ефективно та економно використовувати земельні ділянки.

Порядок та розмір надання громадянам грошової компенсації за належні їм для отримання жилі приміщення визначається Кабінетом Міністрів України.

У той же час, як зазначається у пояснювальній записці до прийнятого Закону, фінансування видатків на надання грошової компенсації громадянам за належне їм житло буде здійснюватися в межах асигнувань, передбачених у Державному бюджеті України на відповідний рік, головним розпорядникам коштів на фінансування будівництва (придбання) житла.

Надання грошової компенсації за належне житло військовослужбовцям планується виходячи з розрахунку:

ДБН Х ((21 кв. м. х N) + 10 кв. м.) + С пдв = ГК, де

ДБН – опосередкована вартість спорудження житла з розрахунку на один квадратний метр по регіонах України, визначена центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства України на момент здійснення виплати грошової компенсації взамін не отриманого житла;

N – кількість членів сім’ї особи, яка перебуває на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов;

С пдв – сума податку на додану вартість, що сплачується за першу поставку житла;

ГК – сума грошової компенсації взамін не отриманого житла.

© Управління Прес-служби МО України.


: 1812 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 4.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Червень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz