Офіційні сайти відомств
» 2009 » Червень » 10 » 1 вересня у Севастополі відкриється військовий ліцей.
17:37
1 вересня у Севастополі відкриється військовий ліцей.
У Севастопольському військово-морському інституті ім. П. С. Нахімова (СВМІ) 1 вересня відкривається військовий ліцей. Навчання в ліцеї буде здійснюватися виключно українською мовою. Про це повідомив джерело, що працює в інституті і займає високу посаду. 


За словами джерела, вже прийняті на роботу викладачі зі знанням української мови. Як повідомив джерело, закриті всі вакансії в ліцеї. На думку джерела, військовий ліцей створюють виключно для навчання в ньому школярів із західних областей України, що дозволить витіснити надалі з українського флоту лояльних до Росії офіцерів. 

В даний час в СВМІ у зв'язку з щорічним скороченням набору курсантів пустують величезні площі казарменно приміщень. Як повідомляли раніше ЗМІ, рік тому тоді ще міністр оборони України Юрій Єхануров оголосив про створення на базі СВМІ військово-морського ліцею. Вступити до нього зможуть учні, які закінчили 9-й клас загальноосвітньої школи.

: 892 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Червень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz