Офіційні сайти відомств
» 2009 » Травень » 6 » МО України підписав директиву “Про вдосконалення співпраці органів військового управління з громадськими організаціями” (текст Д-13 від СОУ)
21:53
МО України підписав директиву “Про вдосконалення співпраці органів військового управління з громадськими організаціями” (текст Д-13 від СОУ)

ПОРТАЛ "ГРОМАДСЬКИЙ ПРОСТІР" З ПОСИЛАННЯМ НА САЙТ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ ПОВІДОМИВ:

Формування нових напрямів співпраці органів військового управління з громадськими організаціями 


Міністр оборони України Юрій Єхануров підписав директиву № Д-13 від 27 квітня 2009 року “Про вдосконалення співпраці органів військового управління з громадськими організаціями”. Дана директива видана з метою подальшого розвитку демократичних національно-патріотичних традицій, притаманних українському війську, а також удосконалення співпраці органів військового управління з громадськими організаціями.

Як зазначається в документі, співпраця Міністерства оборони України, органів військового управління з громадськими організаціями повинна будуватися на засадах відкритості та взаємоповаги, врахування взаємних інтересів і внеску громадських організацій у зміцнення обороноздатності держави, патріотичне виховання громадян. 

Директива визначає основні напрями діяльності та завдання органів військового управління щодо співпраці з громадськими організаціями, безпосередніх відповідальних за виконання заходів та порядок надання звітних матеріалів про підсумки співпраці органів військового управління з громадськими організаціями. 

Пріоритетними напрямами такої діяльності є здійснення спільних з громадськими організаціями заходів щодо забезпечення ефективного виконання Державної програми розвитку Збройних Сил України на 2006 – 2011 роки. 

У відповідності до директиви, керівникам, начальникам та командирам усіх рівнів пропонується зосередити основні зусилля у співпраці з громадськими організаціями на формуванні та розвитку в особового складу Збройних Сил України патріотизму, любові до Батьківщини, відданості українському народові, відповідальності за захист суверенітету та територіальної цілісності України. 

Також глава оборонного відомства вимагає спрямувати діяльність Громадської ради при Міністерстві оборони України на консолідацію зусиль і потенціалу громадських організацій з метою сприяння реалізації державної політики у сфері оборони; сприяти вивченню громадської думки, забезпечити своєчасне публічне реагування на пропозиції та зауваження громадських організацій; вживати заходів, спрямованих на розвиток партнерських відносин та поглиблення співробітництва з громадськими організаціями, забезпечення всебічної підтримки суспільно значущих громадських ініціатив. 

Безпосередня відповідальність за виконання заходів щодо вдосконалення органів військового управління з громадськими організації покладається на заступників командирів з виховної та соціально-психологічної роботи.

ГРОМАДСЬКИЙ ПРОСТІР


Голова Спілки офіцерів України полковник В'ячеслав Білоус брав безпосередню участь у складанні проекту цієї дериктиви. Спілка офіцерів України надає повний текст цього документу. Для збільшення, - натисніть "мишкою" на аркуш.


: 1445 | : Петро_ЛИСЕНКО | : директива Д-13 | : 4.5/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Травень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz