Офіційні сайти відомств
» 2009 » Квітень » 24 » Створення національного військового флоту в добу Української революції 1917-1921 років. Українській гардемаринській школі – 90 років
13:59
Створення національного військового флоту в добу Української революції 1917-1921 років. Українській гардемаринській школі – 90 років

23 квітня у Севастопольському військово-морському інституті імені П.С. Нахімова відбувся науково-практичний семінар “Створення національного військового флоту в добу Української революції 1917-1921 років. Українській гардемаринській школі – 90 років”.

Мета заходу, у якому взяли участь науково-педагогічні працівники, слухачі груп гуманітарної підготовки, курсанти та студенти Севастопольського військово-морського інституту, полягала у популяризації наукових досліджень з історії українського військового флоту.

Під час семінару слухачі ознайомилися із завданнями військово-патріотичного виховання особового складу, новітніми науковими доробками з історії національного флоту. До уваги учасників заходу також була представлена книжкова виставка “Створення українського військового флоту в добу Визвольних змагань 1917 – 1921 рр.”.

У ході жвавого дискутування слухачі висловлювали власні думки й пропозиції, зокрема, щодо клопотання перед керівництвом держави про встановлення пам’ятних дат в історії українського флоту, які повинні відзначатися проведенням урочистих мітингів та уроків мужності у з’єднаннях, на кораблях та в частинах. Це 5 квітня – День відродження ВМС ЗС України, 29 квітня – День створення національного флоту УНР, 18 липня – День Прапору ВМС ЗС України, 1 жовтня – День українських гардемаринів.

Також присутні виступили з пропозицією щодо клопотання перед керівництвом держави про надання майбутньому Військово-морському ліцею, що створюється на базі Севастопольського військово-морського інституту, почесного найменування “Українська гардемаринська школа”.

Проведення роботи щодо встановлення на території частин та з’єднань українського флоту пам’ятних знаків, а також оформлення наочної агітації, присвяченої участі військових моряків в подіях 1917 – 1921 років, у корабельних та казармених приміщеннях стало ще однією ідеєю, запропонованою учасниками семінару.

На завершення заходу було прийнято рішення про видання окремою брошурою матеріалів доповідей для використання у навчально-виховному процесі майбутніх військових моряків.

Прес-служба МО України: 902 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Квітень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz