Офіційні сайти відомств
» 2009 » Квітень » 19 » Російська армія отримала план штурму Тбілісі?
23:01
Російська армія отримала план штурму Тбілісі?

nullЗа повідомленням УКРАЇНСЬКОГО МІЛІТАРНОГО ПОРТАЛУ, 15 квітня 58-а армія РФ отримала чергові інструкції з генерального штабу ЗС Росії. Як повідомляє агентство «Медіаньюз» з посиланням на поінформоване джерело, в інструкціях зазначається, що можливість відновлення військових дій з Грузією висока, і в разі відповідного наказу, частини 58-ї армії повинні діяти відповідно до конкретного плану. Частина цього плану була надана агентству джерелом.  

Початок штурму Зугдіді (Зх. Грузія) передбачається силами 131-ої та 205-ої окремих мотострілецьких бригад, 135-ий мотострілецького полк буде штурмувати райони Цаленджиха-Чхороцку, 33-а та 34-а окремі гірськострілецькі бригади спробують зайняти Сванетію. Зайняти Поті доручається 19-ї дивізії. 

У випадку досягнення успіху вищевказані частини будуть посилені 429-м полком, 292-им артилерійський полком, 141-им окремим танковим батальйоном, 1415-м окремим реактивним артилерійським дивізіоном та 70-м гвардійським мотострілецьким полком, які спочатку здійснять штурм у напрямку Сенакі (де штаб 58-ї армії передбачає генеральну битву), а потім продовжать шлях у напрямку Самтредіі. 

У випадку успішного виконання завдання, ця угруповання підсилиться 72-м мотострілецьким і 50-м гвардійським артилерійськими полками, і їх метою буде Кутаїсі. 

Передбачуваним супротивником дислокованим в Абхазії угрупованню 58-ї армії визначені II, III, V піхотні бригади ЗС Грузії і батальйон морської піхоти Батумі. За інформацією компетентного джерела, мобілізувані в Цхінвальскому регіоні угруповання 58-ї армії та 76-й десантний полк отримали наступні інструкції: 

693-й мотострілецький полк і 42-а дивізія спробують заблокувати ділянки Тбілісі-Ігоеті і Мцхета-Каспію з Ахалгорі. На цей напрямок буде перекинений і 136-й полк. 

Місцем дислокації Псковської 76-й дивізії ВДВ визначено село Хетагурово. Відповідно, зайняти Гори і блокувати центральну магістраль доручено цій дивізії. 

Дане угрупування буде посилене 481-м полком та 1329-м протитанковим батальйоном. 

Дислокованим в Цхінвальскому регіоні угрупованням передбачуваним супротивником визначені I і IV бригади ЗС Грузії, спецпідрозділи МВС і добровольці. 

За інформацією компетентного джерела, фінальною фазою обох угруповань буде штурм Тбілісі, але деталі цієї частини плану невідомі. Джерело підкреслило, що наявність такого плану зовсім не означає, що в найближчому майбутньому розпочнеться грузино-російська війна. 

Незважаючи на це, підвищена концентрація і додаткове введення військової техніки і живої сили в Абхазію і Цхінвальскій регіон і направлення зі штабу 58-ої армії подібних інструкції саме по собі є тривожним фактом.
 

УКРАЇНСЬКИЙ МІЛІТАРНИЙ ПОРТАЛ

з посиланням на сайт Наша Абхазія 


 


: 900 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Квітень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz