Офіційні сайти відомств
» 2009 » Березень » 3 » МО України оскаржуватиме постанову Окружного адміністративного суду Києва стосовно Коновалюка
19:43
МО України оскаржуватиме постанову Окружного адміністративного суду Києва стосовно Коновалюка

Міністерство оборони України в апеляційному порядку оскаржуватиме постанову Окружного адміністративного суду Києва, якою було задоволено адміністративний позов народного депутата України Валерія Коновалюка| 03.03.2009 | | 16:17 | 

Міністерство оборони України в апеляційному порядку оскаржуватиме постанову Окружного адміністративного суду Києва, якою було задоволено адміністративний позов народного депутата України Валерія Коновалюка.

Як повідомили Управлінню прес-служби Міністерства оборони України у Правовому департаменті Міністерства оборони України, відповідно до статті 185-ї Кодексу адміністративного судочинства України постанову суду першої інстанції, яким є Окружний адміністративний суд Києва, про задоволення адміністративного позову народного депутата України Валерія Коновалюка щодо скасування наказу Міністра оборони України від 4 грудня 2008 року № 1119, яким було скасовано пункти наказу командувача Одеського військового округу №36 від 12 квітня 1996 року про присвоєння офіцеру запасу Валерію Коновалюку військового звання “капітан запасу” та пункти наказів Міністра оборони України №735 від 17 листопада 2000 року та №772 від 25 грудня 2002 року про присвоєння військових звань “майор запасу” та “підполковник запасу достроково” відповідно, буде оскаржено в апеляційному порядку.

Управління прес-служби Міністерства оборони України уповноважено також ще раз роз’яснити, що народний депутат України Валерій Коновалюк був звільнений з лав Збройних сил Російської Федерації у 1993 році у військовому званні “старший лейтенант” у відповідності до ст. 49, ч. 2, п. “г” Закону Російської Федерації “О воинской обязанности и военной службе” у зв’язку з невідповідністю вимогам, встановленим законодавством для військовослужбовців, як такий що не відповідає посаді за морально-психологічними якостями (наказ командувача Сибірським військовим округом від 18 жовтня 1993 року).  

Підставою для підписання Міністром оборони України наказу від 4 грудня 2008 року № 1119 про позбавлення Валерія Коновалюка військових звань “капітан запасу”, “майор запасу” та “підполковник запасу достроково” було те, що попередні накази про присвоєння Валерію Коновалюку військових звань у запасі не відповідали вимогам діючих на той час статті 31 Закону України “Про загальний військовий обов’язок і військову службу” та пунктам 81 і 82 Тимчасового положення про проходження військової служби особами офіцерського складу, затвердженого Указом Президента України від 13 травня 1993 року №174/93.

Зокрема, присвоєння Валерію Коновалюку військового звання “капітан запасу” відбулося з порушенням чинного законодавства. Адже військове звання “капітан запасу” йому було присвоєно наказом командувача Одеського військового округу 12 квітня 1996 року, а присягу на вірність Українському народові Валерій Коновалюк прийняв лише 9 січня 1997 року (!).

Наступні військові звання “майор запасу” та “підполковник запасу достроково” Валерію Коновалюку також були присвоєні в порушення вимог чинного законодавства, адже за увесь час перебування у запасі він жодного разу не проходив навчальні збори і заліків за програмою навчання офіцерів запасу не складав.

 


© Управління Прес-служби МО України. При використанні інформації посилання на Управління Прес-служби МО України обов’язкове.


: 1172 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Березень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz