Офіційні сайти відомств
» 2009 » Лютий » 19 » В’ячеслав Білоус вручив ТРК "БРИЗ" обладнання, закуплене на кошти української діаспори в Канаді
11:10
В’ячеслав Білоус вручив ТРК "БРИЗ" обладнання, закуплене на кошти української діаспори в Канаді


У Києві голова Всеукраїнської організації Спілки офіцерів України В’ячеслав Білоус вручив начальнику телерадіокомпанії Військово-Морських Сил ЗС України "Бриз" Мирославу Мамчаку телевізійне обладнання, закуплене на кошти української діаспори в Канаді

| 18.02.2009 | | 17:43 |

Сьогодні, 18 лютого, у Києві, у Центральному будинку офіцерів ЗС України відбулася урочиста церемонія передачі телевізійного обладнання, закупленого на кошти української діаспори в Канаді, телерадіокомпанії Військово-Морських Сил Збройних Сил України "Бриз".

Відеокамеру "Panasonic" і радіомікрофон вартістю близько 28 тисяч гривень начальнику телерадіокомпанії Військово-Морських Сил ЗС України "Бриз" капітану 1-го рангу запасу Мирославу Мамчаку у присутності представників військових засобів масової інформації вручив голова Всеукраїнської організації Спілки офіцерів України полковник запасу В’ячеслав Білоус.

– Телерадіокомпанія "Бриз" є єдиною в Криму, яка веде свої передачі українською, тобто державною мовою. Мета цієї акції полягає у тому, щоб допомогти цій телерадіокомпанії в розвитку, щоб поширити україномовний медійний простір в Криму. Це – українська земля, і українці не повинні поводити себе там так, начебто вони в гостях, вони повинні бути там господарями, – зазначив під час церемонії полковник запасу В’ячеслав Білоус.

Голова Всеукраїнської організації Спілки офіцерів України наголосив, що телерадіокомпанія «Бриз» Військово-Морських Сил ЗС України працює в Криму в умовах засилля російських телевізійних каналів, які є набагато потужнішими.

Він також подякував за роботу начальнику телерадіокомпанії Військово-Морських Сил ЗС України "Бриз" капітану 1-го рангу запасу Мирославу Мамчаку і висловив переконання в тому, що нинішня акція ще більше сприятиме впровадженню українства на Кримському півострові.

Як зауважив полковник запасу В’ячеслав Білоус, Всеукраїнська організація Спілки офіцерів України допомагає військовослужбовцям Збройних Сил України, членам їхніх сімей, підтримує їх не тільки морально, але й, в межах своїх можливостей, і матеріально.

У свою чергу, начальник телерадіокомпанії Військово-Морських Сил Збройних Сил України "Бриз" капітан 1-го рангу запасу Мирослав Мамчак подякував цій громадській організації і особисто В’ячеславу Білоусу як безпосередньому організатору акції.

– Думаю, що подяка від нашого колективу дійде до української громади в Канаді, тому що вони підключилися до цього акту, відгукнулися підтримати телерадіокомпанію в Севастополі. Тому що телерадіокомпанія "Бриз" – це не лише інформаційна структура Міністерства оборони, Збройних Сил України в Криму, а ще й та організація, яка об’єднує українську громаду в нашому регіоні, і єдиний засіб, котрий може забезпечити інформаційні потреби мешканців Севастополя, – наголосив Мирослав Мамчак.

Начальник телерадіокомпанії Військово-Морських Сил ЗС України "Бриз" додав, що свого часу флотським телевізійникам допомагали українські діаспори з Австралії та США.

– Ми щиро раді, що зараз до цього підключилася і Канада. Хочу сказати, що ця камера плідно попрацює на інтереси інформаційного забезпечення Міністерства оборони і української громади, – зазначив він.

У цьому контексті присутній на заході начальник Управління прес-служби Міністерства оборони України – прес-секретар Міністра оборони України капітан 1-го рангу запасу Ігор Халявінський звернув увагу на те, що нещодавно телерадіокомпанія Військово-Морських Сил Збройних Сил України "Бриз" одержала ліцензію на мовлення в Криму на сім років.

– Ця камера буде використана найближчих сім років за призначенням, – наголосив він.

 

© Управління Прес-служби МО України. При використанні інформації посилання на Управління Прес-служби МО України обов’язкове.

Дивитися повністю :ПРЕС СЛУЖБА МОУ
: 1625 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Лютий 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz