Офіційні сайти відомств
» 2009 » Січень » 25 » Заява Управління прес-служби МО України
19:07
Заява Управління прес-служби МО України

Заява Управління прес-служби МО України Заява заступника керівника фракції БЮТ А.Кожем’якіна є спробою перекласти відповідальність за ситуацію, що склалася у фінансово-економічному секторі держави, з керівництва Уряду на органи виконавчої влади

| 23.01.2009 | | 17:16 | 

22 січня перший заступник керівника фракції БЮТ Андрій Кожем’якін через засоби масової інформації звернувся з вимогою притягнути до відповідальності посадових осіб Міністерства оборони України, які нібито провокують соціальне напруження у середовищі військовослужбовців Збройних Сил України.

З цього приводу Управління прес-служби Міністерства оборони України уповноважене заявити, що подібні заяви з вуст окремих політиків є спробою перекласти відповідальність за ситуацію, що склалася у фінансово-економічному секторі держави, з керівництва Уряду на органи виконавчої влади.

В свою чергу, Управління прес-служби Міністерства оборони України, нагадує, що:

по-перше, виступ одного з посадовців Міністерства оборони України у засобах масової інформації був направлений на доведення до суспільства і військовослужбовців ситуації, яка сталася з виплатою грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України у січні цього року;

по-друге, конструктивне рішення Уряду стосовно дофінансування потреб армії в розмірі 177,7 млн. грн. з’явилося тільки ввечері 21 січня, після численних коментарів ЗМІ з цього питання та своєчасних роз’яснень Міноборони. Протягом всього січня депутатів фракції БЮТ питання недофінансування Збройних Сил не турбувало. І тільки після рішення Уряду, вже 22 січня, з’явилася провокативна за змістом та конфронтаційна за формою заява БЮТ зі звинуваченнями на адресу Міноборони.

З метою упередження нових необґрунтованих заяв, Управління прес-служби Міністерства оборони України ще раз наводить хронологію подій.

3 січня 2009 року, ознайомившись з Тимчасовим розписом асигнувань на І-й квартал нинішнього року, в якому на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям і заробітної плати працівникам Збройних Сил на січень було визначено 215 мільйонів гривень при потребі у 450 мільйонів, керівництво Міністерства оборони України одразу ж звернулося з відповідними листами до Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України, комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, комітету Верховної Ради України з питань бюджету. У листах були викладені характеристики розрахунків потреб і видатків Міністерства оборони України.

Але належної реакції на ці листи Міністерство оборони України не отримало. Тому Міністром оборони України було прийнято рішення щодо проведення авансової виплати військовослужбовцям Збройних Сил 50% грошового забезпечення. Решту 50% грошового забезпечення планувалося виплатити протягом лютого-березня із надходженням коштів з Державного бюджету.

І лише після виступу 16 січня у засобах масової інформації уповноваженого представника Департаменту фінансів Міністерства оборони України Урядом було прийнято рішення про виділення на потреби Міністерства оборони України додаткових коштів у розмірі 177,7 мільйонів гривень.  

21 січня ці кошти поступили на рахунки Міністерства оборони України. Зараз здійснюється виплата усім військовослужбовцям Збройних Сил в повному обсязі. При цьому усі виплати грошового забезпечення військовослужбовцям у січні цього року відбуватимуться за нормами грошового забезпечення минулого року, тобто без зменшень розмірів грошового забезпечення.

Управління прес-служби Міністерства оборони України уповноважено наголосити, що Збройні Сили України були і залишаються поза політикою. Проте Міністерство оборони залишає за собою право й надалі постійно і системно інформувати військовослужбовців про всі рішення державного та військово-оборонного характеру та надавати роз’яснення щодо політики керівництва держави щодо армії.

 


© Управління Прес-служби МО України. При використанні інформації посилання на Управління Прес-служби МО України обов’язкове.


: 1153 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Січень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz