Офіційні сайти відомств
» 2011 » Серпень » 8 » 18 серпня 2011 року у Вінниці відбудуться заходи з відзначення 20-ї річниці Вінницької обласної організації Спілки офіцерів України.
18:59
18 серпня 2011 року у Вінниці відбудуться заходи з відзначення 20-ї річниці Вінницької обласної організації Спілки офіцерів України.
П Р Е С – Р Е Л І З
з нагоди відзначення 20-ї річниці Вінницької обласної організації Спілки офіцерів України

18 серпня 2011 року у Вінниці (Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації держслужбовців, вул. Театральна, 15) - заходи з відзначення 20-ї річниці Вінницької обласної організації Спілки офіцерів України.
Організатор заходів – Виконавчий комітет Вінницької обласної організації Спілки офіцерів України.
Спілка офіцерів України (СОУ) – громадська військово-патріотична організація, заснована офіцерами-патріотами на І з’їзді СОУ, що відбувся 27-28 липня 1991 року. Вінницька обласна організація, як структурна одиниця СОУ, створена 18 серпня 1991 року на установчих зборах офіцерів Вінницької області.
Народжена разом з українською незалежністю, Спілка офіцерів з перших днів своєї діяльності активно включилася у боротьбу за суверенітет України, безпосередньо долучилася до створення Збройних Сил України, підготовки законодавчої бази, пройшла гарну школу і добрий гарт у конкретній роботі.
Головними статутними завданнями Спілки офіцерів України є сприяння розбудові Збройних Сил України та інших силових структур, військово-патріотичне виховання, підготовка кадрів, правовий і соціальний захист військовослужбовців і членів їхніх родин, допомога у вирішенні житлової проблеми військовослужбовців, осіб, звільнених у запас, викорінення корупції в силових структурах тощо.
До участі в заходах запрошені: представники органів державної влади, Центрального Проводу СОУ, Міністерства оборони України та інших силових міністерств і відомств, політичних партій та громадських організацій, творчої інтелігенції.
Планом заходів передбачено: привітання учасників з ювілеєм, виступ
запрошених науковців, нагородження учасників зборів, покладання квітів до пам’ятника Січовим Стрільцям та меморіалу Слави, святковий концерт, фотографування на тлі прапора Вінницької обласної організації Спілки офіцерів України.
Центральним заходом відзначення 20-ї річниці Вінницької обласної організації Спілки офіцерів України є урочиста науково-практична конференція на тему: «ХХ років в обороні України, на захисті прав і соціальних гарантій військовослужбовців: історичний досвід, стан, перспективи».

Контакти: Виконком : тел. (0432) 69-22-49.

Інформаційно-аналітичний Центр ВОО СОУ

: 501 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Серпень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz