Офіційні сайти відомств
» 2011 » Грудень » 23 » 10-та Звітно-виборча конференція Тернопільської обласної організації Спілки офіцерів України
20:55
10-та Звітно-виборча конференція Тернопільської обласної організації Спілки офіцерів України
22 грудня 2011 року в приміщенні Тернопільської школи допризивної підготовки відбулася звітно-виборча конференція Тернопільської обласної організації Спілки офіцерів України.
На початку конференції, за традицією, присутні хвилиною мовчання вшанували память офіцерів Тернопільської СОУ, яких вже не має на цьому світі: підполковника Ізидора Луковича, підполковника Романа Галькевича, полковника Національної гвардії Леоніда Кононенка, капітана ІІ рангу Олега Циганкова ... .
Відтак - учасники конференції перейшли до вирішення питань винесених для розгляду.
Затверджений порядок дений:
1. ХХ річниця утворення СОУ та розбудови Збройних сил України.
(доповідь - полковника Національної гвардії Варакута О.П.).
2.Затвердження рішення проводу ТОО СОУ від 3 грудня 2011року
(про покладання обовязків голови ТОО СОУ на п-ка Національної гвардії Варакуту О.П.)
3.Звіт та вибори проводу та голови ТОО СОУ.
(звіт - доповідь підполковника Натуркача С.Є.)
(вибори проводу та голови - інформація члена проводу- заступника голови Сагайдака Л.Д.)
На конференцію запрошувалися представники споріднених громадських, ветеранських організацій , засобів масової інформації. Від Української народної ради Тернопілля був присутній її керівник Василь Турецький, один з організаторів демократичного і народного руху на Тернопілля та за її межами. Члени Тернопільської обласної організації вислухали доповіді, прийняли активну участь в обговоренні стратегічних питань діяльності організації та за пропозицією Любомира Сагайдака перейшли до питання обрання голови організації.
Рішенням розширеного проводу ТОО СОУ від 3 грудня 2011 виконуючим обовязків організації був затверджений полковник Національної гвардії Олександр Варакута. Любомир Сагайдак запропонував конференції затвердити це рішення - обрати Олександра Варакуту головою Тернопільської обласної організації Спілки офіцерів України, за цю пропозицію учасники конференції проголосували "ЗА"- одноголосно.
Полковник нац.гвардії Олександр Варакута запропонував, виконуючи рішення центрального проводу про перереєстрацію членів СОУ всім присутнім підписати Кодекс честі члена Спілки офіцерів України.

КОДЕКС ЧЕСТІ
члена Спілки офіцерів України
Я (військове звання, ім’я та прізвище) свідомо вступаючи в члени СОУ, не маючи перед собою ніяких особистих інтересів, крім інтересів незалежності України, урочисто обіцяю:
* Завжди берегти і примножувати військову славу і традиції героїв усіх війн за визволення України та її народу від іноземних загарбників.
* Завжди пам`ятати, що доля України - це водночас моя доля і доля моєї сім’ї, тому у своїй діяльності керуватися тільки інтересами України, боротися за досягнення мети і завдань Спілки всіма своїми силами і можливостями, чесним і правовим шляхом.
* Завжди пам`ятати, що мене і мою сім`ю годує і одягає Український народ, а тому ніколи не підніму руки на нього.
* Не шкодуючи сил працювати над підвищенням свого професійного рівня, над примноженням могутності Збройних Сил України.
* Понад усе ставити військове товариство, пам`ятати, що я один за всіх, а вся Спілка - за мене; кривда чи образа члена Спілки отримають негайну відсіч від мене.
* Яку б посаду я не займав, завжди готовий зустрітись, вислухати і прийти на допомогу кожному членові Спілки та членам його сім`ї.
* Завжди пам`ятати, що за мною стоїть вся Спілка, яка завжди захистить мене. Але я своїми діями можу принести їй як славу, так і ганьбу; за будь-яких обставин залишатись чесною і порядною людиною.
* Ніколи не зрадити справі Спілки, давши раз слово честі - дотримуватись його завжди.
* Ніколи не боятися ворогів України, давати їм негайну і належну відсіч, боротися проти несправедливості, негідників, кар`єристів і підлабузників, проти антиукраїнських настроїв.

Всі присутні підписали Кодекс честі члена Спілки офіцерів, а відтак, підтвердили своє членство в цій організації. За пропозицією голови, яка одобрена голосуванням присутніх до складу нового проводу ТОО СОУ увійшли:
полковник Любомир Сагайдак;
майор Роман Храпцьо;
капітан І рангу Орест Марущак;
майора Національної гвардії Андрія Білея;
підполковник вн.служби Віктор Захарчук, а також, за СтатутомСОУ, всі голови районних та міських організацій СОУ.
Перше засідання Проводу ТОО СОУ заплановане на 29 грудня 2011 року на 15.00 за цією ж адресою, де відбувалася конференція.

ternsou.at.ua


: 498 | : bgd | : ХХ років Спілці офіцерів України | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Грудень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz