Офіційні сайти відомств
» 2010 » Червень » 11 » 10 червня 2010 року відбулося чергове засідання Проводу Спілки Офіцерів України. - прес-служба СОУ
19:39
10 червня 2010 року відбулося чергове засідання Проводу Спілки Офіцерів України. - прес-служба СОУ
10 червня 2010 року відбулося чергове засідання Проводу Спілки Офіцерів України.

В роботі Проводу СОУ взяли участь10 з 14 членів обраних ХХ з’їздом СОУ.

В ході засідання Проводу:

1. Було заслухано звіт голови СОУ полковника запасу В.Білоуса щодо виконання рішень ХХ з’їзду СОУ, зокрема, надіслано рішення ХХ з’їзду Президенту України, Голові Верховної Ради, Прем’єр-міністру України, а також 32 звернення в різні органи влади України. На теперішній час відповіді від державних установ на звернення з'їзду надходять до секретаріату СОУ, де всі вони ретельно аналізуються, надаються заявникам і висвітлюються на сайті СОУ.

       Окрім цього, кандидат технічних наук полковник запасу Г. Чепкій підготував план щодо проведення громадських слухань спільно з Міністерством Оборони України на тему: розвиток артилерійської розвідки в інтересах підвищення ефективності вогневого ураження в бойових діях Збройних Сил України та вирішення завдань антитерористичної діяльності.

2. Було заслухано доповідь голови СОУ В. Білоуса про підготовку та проведення 3 липня 2010 року в м. Севастополі автопробігу присвяченого Дню Флоту України. Провід ухвалив: всім членам Проводу та головам обласних організацій СОУ взяти участь в автопробігу відповідно розпорядження Голови СОУ, яке було надіслано до організацій у робочому режимі на передодні.

3. З інформацією щодо плану роботи СОУ на друге півріччя 2010 року виступив перший заступник голови СОУ доктор історичних наук, професор, полковник запасу С.Литвин. Члени Проводу затвердили план роботи СОУ.

4. Члени Проводу СОУ обговорили ситуацію в Україні, яка склалася після підписання та «ратифікації» Харківських угод з РФ. Провід СОУ підтвердив свою принципову позицію, яка була оприлюднена Головою СОУ полковником В.Білоусом 28 квітня 2010 року під час прямого ефіру на Українському радіо щодо не сприйняття зазначених угод.

Члени Проводу були одностайні у підтримці всіх заходів українських демократичних сил щодо захисту суверенітету України, національних інтересів, Конституції України.

Прес служба СОУ


: 837 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Червень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz