Офіційні сайти відомств
» 2012 » Грудень » 26 » Щодо забезпечення соціально-правової складової під час скорочення кораблів (катерів) ВМС ЗСУ. Доручення до Севастопольської СОУ.
16:52
Щодо забезпечення соціально-правової складової під час скорочення кораблів (катерів) ВМС ЗСУ. Доручення до Севастопольської СОУ.
У звязку з тим, що громадськості стало відомо розпорядження Кабінету Міністрів України № 878 від 7.11.2012 р. «Про погодження рішень щодо виключення із складу ВМС Збройних Сил України бойових кораблів (катерів) забезпечення» передбачає (згідно додатку до зазначеної постанови) виключення із складу Військово-Морських Сил Збройних Сил наступних одиниць:
Ракетний корвет "Кременчук”, проект 1241.1, заводський номер С-202
Протичовновий корвет "Ужгород”, проект 1241.2, заводський номер 507
Базовий тральщик "Маріуполь”, проект 1265, заводський номер 117
Ракетний катер "Каховка”, проект 206 МР, заводський номер 258
Судно-мішень "СМ-15”, проект 1784, заводський номер 55
Навчальний корабель "Сімферополь”, проект 861М, заводський номер 31.
Тимчасово виконуючий обовязки Голови Спілки офіцерів України полковник В.Білоус, керуючись ст.19 Закону України «Про демократичний цивільний контроль над воєнною організацією та правоохоронними органами держави» надіслав доручення Голові Севастопольської організації СОУ до 10.01.2013 р. провести зустріч з керівництвом ВМС ЗС України, під час якої спільно з організацією ветеранів ВМС ЗС України з’ясувати плани стосовно подальшого використання особового складу зазначених кораблів, реалізації прав військовослужбовців на продовження військової служби, соціального захисту цих військовослужбовців та членів їх сімей.

Прес-служба СОУ.

ВМС: 504 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Грудень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz