Офіційні сайти відомств
» 2012 » Листопад » 29 » 01 грудня 2012 року у Львові відбудеться Перший «Експертний форум українських економічних справ»
21:08
01 грудня 2012 року у Львові відбудеться Перший «Експертний форум українських економічних справ»
01 грудня 2012 року у Львові відбудеться Перший «Експертний форум українських економічних справ», який є логічним продовженням «Першого Форуму українських cправ», що зібрався 24 березня ц. р. у Києві.

Засідання Форуму проходитимуть з 10.00 до 16.00 в конференц-залі Факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Січових Стрільців 19, ІІ поверх) у формі чотирьох послідовних «тематичних секцій», між якими передбачаються перерви на каву, чай та неформальне спілкування. Реєстрація учасників – з 09.30 до 10.00.

Мета Форуму:

- продовження та поглиблення дискусій про становище українського народу в економічній ділянці, започаткованих «Форумом українських справ» у березні 2012 в Києві;

- дати відповіді на актуальні питання, важливі для майнового стану та сімейних бюджетів українських родин;

- сприяти розвитку ініціатив поглиблення співпраці громадськости, бізнесу та місцевої влади з метою економічного розвитку країни, міст, сіл та регіонів.

РОБОЧИЙ ПЛАН ФОРУМУ:

Сесія І. «Економічний націоналізм і стратегія економічного розвитку України»

Володимир Панченко, к. іст. н, керівник Інституту суспільних досліджень, директор департаменту інвестиційної політики Мінекономіки України, член «Клубу «Коло». Презентація проекту «Стратегії економічного розвитку України».

Сесія ІІ. «Українська Земля»

Іван Галенко, к. т. н., член Асоціація інституцій громадянського суспільства «Діалог з владою». Доповідь: «Проблема «спрощення» і позалегальна власність».

Микола Пшевлоцький, к. геогр. н., доцент катедри географії ґрунтів Львівського національного університету імені Івана Франка, голова ГО «Земля і порядок». Доповідь: «Пограбування земельних ресурсів місцевих громад на підставі закону «Про порядок розмежування земель комунальної і державної власности».

Олексій Кляшторний, мгр. уп.-ня суп. розв., заступник голови Громадського об’єднання «Українська справа». Доповідь: «Реформа» способу юридичної фіксації прав на земельні ділянки як «майнова афера тисячоріччя».

Сесія ІІІ. «Українські гроші»

Борис Корпан, приватний підприємець, голова Львівського обласного відділення Благодійного Фонду «Соборність». Доповідь: «Економічне питання як вихідна точка в побудові української держави».

Володимир Щербина, Товариство «Мале Коло». Доповідь: «Альтернативна концепція пенсійної реформи як засіб повернення моральности економічним відносинам в Україні».

Петро Маковський, «Стрийська кооперативна ініціятива». Доповідь: «Стрийська кооперативна ініціатива: практичні моделі – що маємо, що робимо, що можемо, що треба».

Сесія ІV. «Кооперація та економічна ефективність»

Борис Кушнірук, економічний експерт, публіцист. Доповідь: «Як розпочати розвиток справжньої кооперації на селі?»

Сергій Кошарук, заступник виконавчого директора Асоціації «Енергоефективні міста України». Формулювання теми доповіди уточнюється.

Микола Шмілик, голова правління Агенції регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини». Доповідь: «Енергоощадна ініціатива громади Стрийшини».

В Робочому плані можливі незначні зміни.

Бажаючих взяти участь у Форумі просимо направляти зголошення за адресою: ukr.cause@gmail.com

КОНТАКТ. Громадське об’єднання «Українська справа».

Київ: Тарас Рондзістий, Олексій Кляшторний: 044 2344943, 067 5487728, 050 8004546, ф. 044 2352832, ukr.cause@gmail.com

Львів: Іван Саган, 067 6767744, ivansagan@ukr.net ; Олег Котис, 067 1502330, olehkotys@gmail.com


: 498 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Листопад 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz