Офіційні сайти відомств
 6.1       Спілка будує свою діяльність за територіальним принципом: місцем проживання, місцем проходження служби (військові частини, кораблі, інші установи). Початковим структурним підрозділом Спілки є первинна організація (осередок), яка може створюватися у військових підрозділах, частинах, кораблях та за місцем проживання.


6.2       Первинні організації Спілки створюються при наявності не менше трьох членів СОУ. Вони об'єднуються в районні, міські, обласні організації. Можуть створюватися гарнізонні організації.


6.3       Рішення про необхідність створення або розпуску (реорганізації) організацій Спілки приймає Виконком організації вищого рівня або з'їзд Спілки.


6.4       Керівним органом первинної організації Спілки є загальні збори. Загальні збори обирають голову організації, заступника, скарбника. Збори первинної організації проводяться не менше, ніж один раз на місяць.


6.5       Керівним органом обласної, міської, районної організації є конференція, яка скликається не рідше ніж раз на два роки. На вимогу третини організацій нижчого рівня може бути скликана позачергова конференція. Конференція вважається правоспроможною , якщо в її роботі бере участь не менше половини організацій (її членів). У разі неможливості скликати конференцію, проводять загальні збори, рішення яких затверджує Виконавчий комітет організації вищого рівня.


6.6       Конференція заслуховує та затверджує звіти Виконкому, Контрольно-ревізійної комісії, Суду честі та обирає голову організації, його заступників, скарбника, контрольно-ревізійну комісію. Суд честі, делегатів на конференцію організації Спілки вищого рівня (з'їзд Спілки), членів Виконавчого комітету. Конференція приймає рішення простою більшістю голосів.


6.7       В період між конференціями керівництво організацією здійснює Виконавчий комітет. Рішенням конференції в обласній організації може бути створений Провід та Секретаріат. Кількісний склад, обов'язки членів Проводу та Секретаріату визначаються Положенням, яке затверджується Виконавчим комітетом обласної організації.


6.8       Обласні організації Спілки, а при необхідності і міські та районні організації, реєструються відповідними структурами державної влади у встановленому чинним законодавством порядку. При цьому вони набувають статусу юридичної особи й у своїй діяльності керуються цим Статутом Спілки, виконують завдання у співпраці з організаціями Спілки вищого рівня. Всі легітимно існуючі організації Спілки та їх члени обліковуються у Секретаріаті Спілки згідно затвердженого Виконкомом Спілки порядку.


6.9       Обласні, районні, міські та первинні організації Спілки організовують діяльність вищезазначених структур у відповідності до вимог чинного законодавства України та цього Статуту.


6.10     Обласні організації СОУ та їх Виконавчі комітети відповідальні, підконтрольні та підзвітні Виконавчому комітету та Проводу СОУ у відповідності до Статуту СОУ. рішень з'їзду Спілки.

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапуНОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ

  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2024

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz