Офіційні сайти відомств
Статті

Головна » Статті » 20 років СОУ н-п конференція (30.07.2011) » науково-практична конференція (30.07.2011)

СОУ як інституція громадського суспільства та цивільний контроль в сфері оборони.
Спілка офіцерів як інституція громадянського суспільства . В основі організації лежить авторитет воєнний, родинний,церковний.
Організація є загально признаною,коли її признає суспільство, однією із складових Конституційного розвитку України завтра були і будуть питання організації та здійснення публічності влади і контролю об’єктом державної влади є людина, а предметом-суспільні відносини. Єдиний за своєю сутністю предмет владної діяльності, визначає предметність питання щодо компетенції інституційної структури їх здійснення. Міжконституційність влади відносно мають "вертикальні і
горизонтальні аспекти". Вертикальні відносини зразок відносин на різних рівнях підпорядкування вищому та низькому.
На найвищому рівні відносини складаються із соціального права і такі як вони розгортаються у сфері свідомості. Горизонтальні зріз це реальних відносин які є не підпорядкованими інституціями вони можуть бути як координаційними і ре ординаційними. Отже в основу концептуалізації між конституційних владних відносин необхідно покласти сучасне усвідомлення громадянського суспільства.
Зокрема,це має бути не державна,а соціальна пріоритетність, де головним є людина, громадянин, громади та народ. Для розбудови і побудови демократичної держави необхідна організуюча сила,такою силою можуть стати громадські організації, до таких інституцій громадського суспільства належить Всеукраїнська громадська організація СОУ.
СОУ є громадською військово-патріотичною організацією яка об’єднує на
добровільних засадах офіцерів кадру та Ветеранів військової служби силових структур. СОУ у своїй діяльності керується Конституцією України. чинним законодавством та Статутом СОУ. Завдання нашої організації - консолідація зусиль членів Спілки навколо Української державотворчої ідеї. Захист законних соціальних. економічних та правових інтересів військовослужбовців, ветеранів служби та членів їх сімей. Популяризація та розвиток українських військових традицій і української військової історії. Організація приймає участь і здійснює цивільний контроль над діяльністю силових структур та військових формувань. СОУ вносить пропозиції до керівництва держави та військових формувань які спрямовані на зміцнення нашої безпеки і оборони. Приймає участь в заходах практичного виконання запропонованих Спілкою. Сприяє виконанню закону про державну мову у військових частинах та впровадження українських національних традицій у повсякденному житті у військових частинах. Сприяє боротьбі з зловживанням службовим становищем,корупцією,організованою злочинністю. Розкрадання зброї, військової техніки, майна та нестатутними відносинами.
Контроль та аналіз виконання державних програм національно патріотичного виховання молоді, внесення пропозицій керівництву держави та Міністерствам силових структур по будівництву житла для військовослужбовців, а також приймає участь в програмах по будівництву житла. СОУ здійснює контроль за законним розподілом житла для військовослужбовців, ветеранів служби та членів їх сімей. На прикладі Білоцерківського гарнізону хочу показати як держава виконує свої Конституційні забовязання перед захисниками Батьківщини.
В Білій Церкві в 2010 році був побудований зданий в експлуатацію 208 квартирний будинок в якому 78 кватир були профінансовані МО через Департамент адаптації і соціального захисту військовослужбовців які повинні були отримати ветерани служби, які стоять на черзі з 1990 року. Гроші 9,7 млн були чиновниками МО украдені Квартири були продані комерційним структурам. Люди залишились без квартир,є люди які ніколи не отримують так як померли. Склалася парадоксальна
непередбачувана ситуація, квартири про плачені МО, задовго до здачі в експлуатацію, були розподілені серед тих людей які стояли в черзі на отримання. Переважна більшість з них вкладувала свої особисті кошти в їх будівництво Держава їх обдурила з ініціативи організації були проведені акції по пікетуванню міської державної адміністрації, письмові звернення до Президента України, Верхової Ради,
МВС,СБУ,МО, Генеральної Прокуратури по захисту своїх соціальних прав на законне отримання житла. Генеральною прокуратурою була порушена кримінальна справа проти посадових осіб причетних до махінацій з продажу квартир Можливо в 2011 році квартири будуть отримані тими хто їх чекає. Великого розголосу набула компанія по знищенню Державного підприємства МО "Білоцерківський військ торг". Прибуткове підприємство нищить Міністерство оборони на чолі МО пана Єжеля М.Б. На захист прав трудового колективу виступила Спілка офіцерів, об’єднані спілки гарнізону,профспілки трудового колективу військторгу. На прохання керівництва,трудового колективу військторгу до Верховного Головнокомандувача, Ради національної безпеки і оборони. Генеральної прокуратури, Міністерством Оборони була виплачена частково заборгованість по заробітній платі більше 35 млн грн за пів року. Було призупинено банкрутства ДП "Білоцерківський Військовий торг!" Міністерством оборони. На даний час чиновниками МО причетних до банкрутства ДП " БВТ" займається Генеральна Прокуратура КОО СОУ активно співпрацю державними органами, підтримаємо зв’язок з військовими частинами, і іншими державними інституціями.
По деяким питання маємо підтримку і практичну допомогу. Для прикладу можна навести співпрацю з Білоцерківською міською державною адміністрацією яка надає
фінансову допомогу організації при проведені патріотично - військових, історичних заходів. Необхідно сказати більшість наших звернень,пропозицій держаними чиновниками не вирішується, а часто ігнорується. З наведених фактів ми бачимо, що
громадські організації в суспільстві можуть відігравати певну роль на державні органи влади при дотриманні Конституції України, Законів, свободи з права людини. Ми постійно чуємо, що наша держава молода, демократія тільки народжується, суспільство тільки звикає жити в умовах демократії. Що нам українцям треба багата часу щоб наші громадські організація набули досвіду і мали такий вплив на державні інституції як в європейських державах з високим рівнем демократії де громадські організації мають високий рівень довіри населення вплив на державні інституція для прийняття законів в інтересах більшості населення. Біда України що Закони які приймаються – не виконуються державними високо посадовцями. Декларуючи що перед Законом всі рівні - закон в житті застосовують так як вигідно для державного високопоставленого чиновника.
Для тісної співпраці інститутів державної влади. громадських організацій необхідно
дотриматись Законів України які повинні виконуватись. За виконання і дотриманням
Закону повинні здійснювати громадські організації. При широкому залученню і активній підтримці суспільства громадських організацій в Україні буде створена ефективна, дієва співпраця між державними владними структурами та громадськими організаціями.

П. ШАПОЧУК, голова Київської обласної організації СОУ
Категорія: науково-практична конференція (30.07.2011) | Додав: PORTAL_SOU (20.09.2011)
Переглядів: 920 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ

  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz