Офіційні сайти відомств
Статті

Головна » Статті » Аналітичні статті » Нац. безпека і оборона

То причиною поразки є пані Забужко!?

"Привіт, ті, що проти обох. Ви наші розумні, кмітливі вимогливі... Забужко вставайте!"політтехнолога Олега Медведєва. Такий гнівний, напівхамський заголовок міститься в останньому повідомленні на блозі БЮТівського

Вибори вже давно скінчились, а передвиборча істерія розпочата перед виборами, по інерції продовжується далі. Можливо вищезгаданий добродій просто боїться, що не отримає обіцяні бонуси, бо вибори програні, тому потрібно швиденько розпочинати пошук винних.

Браво пане Медведєв! ви швидко їх знайшли, цих негідників, зрадників і саботажників, ними виявились 4,36% українців з "відомим політичним інтриганом" пані Забужко на чолі. Які просто голосували проти зла, не важливо більшого чи меншого.

І ще до речі не відомо, хто з двох кандидатів менше зло, бо завдяки різним там політтехнологам, цих осіб настільки демонізували в різних частинах України, що в їх обличчі населення починає ненавидіти цілу частину країни.

Не забудьте ще про одного винуватця - президента. Добряче пообливайте його на прощання брудом, за те, що він насміливсь поламати плани БЮТ по зриву виборів, підписавши зміни до закону "Про вибори президента України".

Ну і на десерт ще можна звинуватити лідерів провідних країн, що спішно визнають Януковича переможцем. Особливо підступними зрадниками є лідери Франції та Німеччини, бо перед виборами, згідно з інформацією БЮТ, вони палко підтримували пані Тимошенко, шкода тільки, що вони самі про це не знали.

Не знаю чи пан Медведєв читає коментарі на своєму блозі, я б радив почитати - дізнається думку тих негідників, що не належать до фанклубів обох кандидатів.

Ось зокрема одна з них:

"Wasserfall _ 14.02.2010 15:30

Кляті "противсіхи", не підтримали євроатлантичні прагнення Уколова та Лозинського! Не оцінили "пєрєможні" газові угоди! Не висловили подяку "прємьєрці" за боротьбу з кризою!

Це перші вибори, на яких мала, але вже вагома частка людей не повелась на вашу з регіонами істерику "голосуй за мєншєє зло, а нє то проіграєшь". І не треба на цих людей кивати - який результат роботи ЮВТ, такий і результат на виборах".

Особисто я вважаю, що найбільшим винуватцем поразки демократичних сил на минулих виборах є сама Юлія Володимирівна. Саме вона на своїх руках принесла перемогу Віктору Федоровичу. У всьому винна ця її патологічна жадоба влади, що заступає здоровий глузд.

З цього приводу є підходяще прислів'я, яке напевно ВФЯ подумки адресував ЮВТ після оголошення результатів виборів - "жадность фраера погубит".

Якби Юлія Володимирівна змогла пересилити себе, якби змогла домовитись з Тігіпком (він президент - вона прем'єр) і зняла на його користь свою кандидатуру, то, як показують результати опитування проведеного компанією GFK NOP, Тігіпко випередив би Януковича майже на 11,5%.

Ну або, якщо вже так не підходив Тігіпко, то просто залишити ВФЯ з графою проти всіх. Гарантовано "проти всіхів" було б понад 50%.

Чи все ж таки була надія на зрив виборів і подальші махінації? В будь-якому випадку та неосвічена, кремлівська ганьба, що називатиме себе президентом України наступні 5 років, лишається на совісті самої Юлії Володимирівни.

Павло Северин, для УП

Категорія: Нац. безпека і оборона | Додав: Петро_ЛИСЕНКО (16.02.2010)
Переглядів: 633 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ

  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz