Офіційні сайти відомств
Статті

Головна » Статті » Аналітичні статті » Нац. безпека і оборона

"Сьогодні міліція і СБУ виконують функції КҐБ - гестапо"

Організація Міжнародна амністія у доповіді про дотримання прав людини в країнах світу в 2009 стверджує, що в Україні з'явилася нова тенденція - загроза свободи мітингів і зборів.

"Ми бачимо це на прикладі Львова. Коли з ректорами вишів спецслужби провели "профілактичну роботу", попередивши про наслідки, якщо їхні студенти братимуть участь у протестах проти Януковича", - зазначив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

На думку експерта, також посилена політична складова тиску міліції на громадян. З політичними лідерами розправляються шляхом підведення їх під кримінальні діяння. Активістам, які хочуть організувати страйки чи інші акції, влаштовують бійку, підкидають наркотики чи зброю, провокують на скандал. Потім відкривають карну справу.

"Наразі бачимо, що лідери акції проти Табачника у Львові нейтралізовані, хоча вони казали, що створюватимуть страйкоми і будуть продовжувати протести", - заявив Олег Соскін.

"Подібні механізми застосували до перевізників, які мали надати транспорт для поїздок мітингувальників до Києва. Міліція погрожувала, що їх позбавлять ліцензій. Це прямий політичний тиск".

На думку Олега Соскіна не властиву їй функцію почала виконувати Служба безпеки України на чолі з Валерієм Хорошковським. Співробітники СБУ проводять залякувальні акції.

"Учора я брав участь у передачі на Львівському телебаченні про приїзд Януковича. Сьогодні її не показали у повторі на 12-му каналі. З людиною, яка робила цю передачу, есбеушники провели "розмову", - розповів Олег Соскін.

"Таким чином сьогодні міліція і СБУ виконують функції КҐБ - гестапо. Наступним етапом буде поява "чорних" бригад чи ескадронів, які розправлятимуться з лідерами політичних сил. Видно також, що ведеться серйозна робота по залякуванню лідерів робітничого руху. Бо у нас зовсім нема страйків. У жодній країні не буває, щоб за жебрацької зарплати робітники мовчали. Усе це свідчить про спроби встановити в Україні диктатуру, ще страшнішу, ніж за часів Кучми, - сталінсько-гітлерівського зразка".

Gazeta.ua

Категорія: Нац. безпека і оборона | Додав: PORTAL_SOU (30.05.2010)
Переглядів: 799 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ

  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2024

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz