Офіційні сайти відомств
Статті

Головна » Статті » Аналітичні статті » Нац. безпека і оборона

Лінія фронту: Росія –Україна. Час вибору настав
11 серпня президент Росії Д.Медвєдєв виступив зі зверненням до українського Президента В. Ющенка, в якому, в тонах притаманних гебельсівсько-сталінського агітпропу, звинуватив офіційний Київ в антиросійському курсі зовнішньої та внутрішньої політики.

26 серпня військові ЧФ РФ затримали на території своєї військової частини у Севастополі українських судових виконавців.

9 вересня Державна дума Росії узаконила використання збройних сил РФ у військових операціях поза межами країни.

18 вересня до Севастополя прибув військовий корабель "Николай Фильченков" з незадекларованим озброєнням на борту.

Влітку ми були свідками дипломатичної війни між Росією та Україною, яка почалась з намагання Києва змусити Москву відкликати ряд своїх «дипломатів», які насправді є розвідницькою ангентурою Кремля.

На цих вихідних я мав змогу переглядати «аналітичну програму» на одному з російських телеканалів, у якій імперські аналітики та політики всерйоз розглядали можливі варіанти російського наступу на Крим.

Дивно, що більшість ураїнських політиків не помічають цих фактів практично передвоєнної хроніки. Вони сперечаються за дурниці. Блокують трибуну, «забирають» один в одного дачі, завішують країну своїми ідіотськими бігбордами. Для них є лише одна війна – війна за корито і владу. Вони сліпі і глухі перед зовнішніми викликами та загрозами національному сувернітету, які несе з собою схибленний від імперського духу режим Кремля.

Більше того, лідери президентських перегонів Янукович і Тимошенко намагаються приспати пильність українців і розповідають нам казочки про «Мир, злагоду і взаєморозуміння» з північно-східним сусідом.

Всі вони та ще пара-трійка ультралівих та ультраправих маргіналів спрямували вістря своїх атак проти президента України В. Ющенка, який є скалкою в оці для кремлівських диктаторів. Фактично, всі ці політикани стали союзниками Москви у її війні проти Ющенка.

Чому?

Попри всі помилки, кадрові, політичні та управлінські, Ющенко є непохитним у питаннях захисту державного сувернітету України, недоторканності її кордонів та збереження української ідентичності та національної пам’яті. Незмінним також є курс президента на сепарацію України з російської зони геополітичного впливу та інтеграцію до західної цивілізації, яку представляють ЄС і НАТО. Саме тому його політика є кісткою в горлі російських імперіалістів. Кремль за будь яку ціну прагне реварншу за 2004 рік , а політичний крах Ющенка вони вважають перемогою російського впливу та початком нового етапу колонізації України.

Росія як стара ганчірка, зашмигана напівбожевільними недоімператорами, зіштовхнулася зі світовою кризою і розлазиться на шматки. Соціальні бунти та національні повстання стають для Росії буденністю. У всі часи Москва для втамування внутрішніх роздорів розпочинала зовнішню агресію. Таким чином вона відволікала увагу своїх недалеких підданих від внутрішніх проблем та, використовуючи імперську хворобу мас, мобілізувала їх на агресію та захоплення нових територій. Свідками цього ми стали минулого літа, коли нападу на Грузію передувала інформація про падіння рейтингу В. Путіна.

Проти України московське керівництво розробляє дві спецоперації. Перша – віртуальне змагання двох проросійських кандидатів Януковича та Тимошенко на виборах президетнта України. Хто б з них не переміг - в результаті виграє Кремль. Друга – військова агресія проти України з подальшим відчленуванням Криму. На заваді реалізації обидвох сценаріїв залишається один політичний гравець в Україні – В. Ющенко.

Зусиллями президента було зірвано уже дві спроби створення прокремлівської коаліції з подальшим прийняттям колоніальної конституції. Президент робить все, щоб українська армія перейшла на найвищі міжнародні стандарти, якими, безумовно, є стандарти НАТО. Президент спрямовує діяльність СБУ в напрямку захисту національної дердавності та гідності. Працівниками цього відомства було припинено діяльність низки антиукраїнських та сепаратистських угрупувань, не допущенно в Україну ряд українофобських політиків Росії та викрито шпигунські гнізда на ЧФ та в диппредставництвах Росії. МЗС України, яке підпорядковується Президенту, активізувало переговорний процес щодо демаркації україно-російських кордонів та порядок і строки виведення з нашої території Чорноморського флоту. До речі, небезболісним для Москви є прийняття РНБОУ нових правил пересування військових одиниць ЧФ українською територією.

Всі ці ініціативи президента, спрямовані на захист державності, стали причиною небувалої агресивної реакції Кремля. Ющенко є для Кремля ворогом номер один. Проти українського президента Москва розпочала безпрецедентну інформаційну, політичну та дипломатичну війну. Сотні продажних журналістів, політиків та «політологів» ведуть проти Ющенка масштабну дискредитаційну кампанію. Ці найманці Кремля нав’язують українцям антиющенківські штампи та домисли. Зграя критиканів з лівого та правого боків знищують політичний рейтинг Президента та підривають довіру українців до лідера держави.

Однак найстрашнішою є руйнівна діяльність Януковича і Тимошенко. Силами цих двох одіозних політиків обезглавлено міністерства закордонних справ та оборони. Українська армія не має змоги брати повноцінну участь у міжнародних навчаннях та миротворчих операціях. Уряд «патріотки» Тимошенко цілеспрямовано руйнує українські збройні сили, скорочуючи й так мізерне фінансування. Якщо відкинути політичне шумовиння, то можна впевнено стверджувати, що Янукович і Тимошенко виконують спецзавдання Путіна по руйнуванню національної безпеки України. У військовий час така діяльність розцінюється як зрада, диверсія та саботаж з усіма витікаючими з цього наслідками.

Та чи треба українцям чекати військового часу для того, щоб засудити колоборантів? Думаю, що тоді вже буде пізно. Тому треба зробити правильні висновки і усвідомити, що всі політикани, які є в опозиції до Президента, прямо чи приховано, свідомо чи несвідомо ллють воду на млин Кремля. Справа не в Ющенку, він лише людина, яка іноді помиляється та має свої слабкості. Справа в тих цінностях, які він захищає – незалежність, ідентичність та свобода. Програш Ющенка – відхід від цих цінностей, а отже - перемога Кремля. Кожен, хто виступає проти Ющенка, стає добровільним агентом ФСБ у його війні проти української державності. Кожен, хто розносить віруси пораженства, капітуляції та зневіри, стає солдатом російської інформаційної армії. Третього не дано.

Перед зовнішніми викликами, перед досвідом Грузії кожен українець має усвідомити , що існує лише одна лінія фронту - між Росією, що наступає, і Україною, що прагне зберегти державність. По одному боці Путін, Тимошенко, Янукович та інші демагоги. З іншого - Ющенко та всі ті, хто не піддався зомбуванню Москви. Прийшов час вибору кожного з нас – з Україною чи з Росією і її маріонетками. Третього не дано.

Андрій Левус

УІС


Джерело: http://www.ukrpohliad.org/news.php/news/508
Категорія: Нац. безпека і оборона | Додав: Петро_ЛИСЕНКО (22.09.2009)
Переглядів: 993 | Коментарі: 1 | Теги: експерти, аналітика | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Никита   [Матеріал]
Жалкие попытки дискридитации со стороны жалких масонов

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ

  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz