Офіційні сайти відомств
Статті

Головна » Статті » Аналітичні статті » Держава і громадянське суспільство

В рік 2012 виборів до Верховної Ради України
Обніміться брати мої
Молю вас благаю!

Тарас Шевченко

Вже ось двісті років тому наш Геній благав «обнімімось…» і що змінилось? Дальше кожен сам за себе і кожен сам для себе, а хіба іншого можна було сподіватися?
Пам’ятаю, в останні часи свого фізичного життя (див.«Хмурі дні неволі», стр. 123, видав. Тернопіль «Збруч», 2002 р), В’ячеслав Чорновіл також благав - Об’єднаймося!
Всеукраїнське Братство ОУН-УПА, ще перед попередніми виборами до Верховної Ради України, не менш конкретно зверталося - Об’єднаймося!!! Об’єднаймося в один кулак! Іншого виходу, особливо в даних обставинах (і не тільки) у нас немає. Втратимо цей шанс, - дальше будуть тягнути з нас жили й точити кров. Оцінімо дії, що відбуваються на наших очах. Крим Москві здали, фактично, на вічно. Куди і чого було спішити? Угода з цього приводу існує до 2017 року. Тут наївність зрозуміла: «задобрити, запевнити Москву про свою відданість». Яка наївність! Мій покійний батько, при розмові, часто повторював: «Від москаля поли вріж і втікай», тобто став тобі на полу плаща, чи кафтана відріж полу і втікай. Мій батько Рибак Іван Тимкович 1899 року народження також розповідав, як вони сільські хлопці тоді у двадцяті роки минулого століття пішли у Січові Стрільці. Батько колеґував (за сільською термінологією) з Павлом Андрійовичем Назарем. Вони тоді пішли на так звану «Чортківську Офендзиву» і на них двох з Павлом Назарем дали одного кріса. Те ж маємо сьогодні з нашою миршавенькою «дипломатією». Тягаємося з московською тактичною інституцією яка має віковий досвід насильств, загарбань, підкорення інших народів. Тут потрібний вишуканіший супротив! Аналіз вікових стосунків наших патріотичних, політичних, державних керманичів і діячів вчить, що Москву не можливо задобрити – це прірва. Для нас, в даних обставинах, можливо складе надію, коли Янукович глибоко, усвідомить, що живе і діє для своєї держави! Держави, у котрій жити і працювати його дітям та онукам. Але, але, як тільки Москва відчує, що Янукович націлений на зміцнення Незалежності України, вона придумає десятки пасквілів, запустить в інформаційний простір, щоб не вагаючись ні на мить змести Нашого Президента. Для нікого не є загадковим, що усі ключові посади в Україні регулюються і коректуються Москвою. Тільки наївні і примітивно-мислячі можуть заперечувати цей факт, що Москва, без винятку, тримає на контролі усі ключові посади в Україні. Но і це ще не межа теперішньої та одвічної підступності Москви!
Наш великий аналітик Павло Штепа ще у минулому столітті стверджував: «Росія завойовує держави і підкоряє цілі народи їхніми же руками».
Був тендем Юля - Ющенко – нашими ж руками розкололи (див.стр.12 «Життя, боротьба, наукові висліди, біль, тривоги, неспокій, надії», Тернопіль «Збруч», 2007р.)
Об’єднаймося! Тимошенки, Яценюки, Гриценки, Кириленки, Катеренюки, Тягнибоки… Ви ж на нашу думку віддані патріоти, у певному розумінні розсудливі, добре усвідомлюєте, що не одержавши переваги на виборах до ВРУ у 2012 році, відкидаємо Україну у невідоме, а це вже дуже тривожно! Відкиньмо амбіції - «гетьманчиків»!
Ми готові покласти на олтар перемоги усе найдорожче, що у нас залишилося! Нас не треба жаліти, бо ми самі себе не жаліли, йшли у бій, знову у бій, хоч Боївки Повстанців різали!

Тимофій РИБАК,
професор, член проводу Всеукраїнського братства ОУН-УПА.
для порталу українських офіцерів.
Категорія: Держава і громадянське суспільство | Додав: PORTAL_SOU (20.02.2012)
Переглядів: 816 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ

  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz