Офіційні сайти відомств
Статті

Головна » Статті » Аналітичні статті » Держава і громадянське суспільство

КРИВАВА… „ЙОЛКА”
Як показали останні події – історія повторюється. По звірячому було побито лдей, які вийшли на вулиці Києва, щоб захистити свої цінності. Звіряче побиття носило такий характер, що було схоже на поведінку загарбників.
Люди, що рятувалися від побоїв, сховалися в церкві на Михайлівському майдані за кількасот кроків від колишньої Десятинної церкви, в якій від монгольських нападників ховалися люди далекого 1240 р. і яка цими нападниками була зруйнована.
Це нагадує й події не такі давні, коли під час похорону на Софійському майдані Патріарха Володимира 18 липня 1995 р. Дмитро Табачник, тодішній глава Адміністрації Президента, дав команду тодішнім спеціальним військам МВС, що були навчені на придушення виступів в системі відбування покарань, застосувати силу проти учасників цих похорон. Застосування їх проти мирних людей було абсолютно безглуздим. Саме тоді озвірілі міліціянти кричали „Бєй хохлов”, рвали й топтали державні прапори України тощо. Так нищилися ті, які були іншої думки аніж правляча на той час кліка. Били тоді тих, кого лише могли догнати. Дісталося жінкам, дітям і літнім людям. Таким чином вже тоді спецпідрозділи МВС було застосовано проти народу, на вірність якому вони приймали присягу.
Під час Помаранчевої Революції мені довелося бути в приміщенні Адміністрації Прези-дента на перемовинах. Я був вражений. Всі спецпризначенці, що були там, не були схо-жими на українців, а нагадували бойовиків із спецпідрозділів Російської Федерації. Саме тому у нас і виникла тоді думка про те, що їх звідти було прислано. Спостереження за ни-ми абсолютно чітко наводили на цю думку (розмови між ними, наколки на тілі тощо). В їхніх очах було озвіріння й готовність рвати на шмаття українців. Потім з’ясувалося, що це були спецпідрозділи з Криму, Донецька і Луганська з етнічних москалів („русскіх”, які прийшли бити „хохлов”), що були громадянами України. Так було й на Софіївському майдані під час згадуваної вище події. Історія повторюється в тій частині, коли Президент України, щоб зберегти свою владу використовує криміналізованих вихідців з регіонів України, де є значний відсоток московськомовного населення, залучаючи їх до служби у спецпідрозділах МВС. Якби вони не служили в структурах МВС, то були б звичайними кримінальними злочинцями і однаково не працювали б. Саме з цією метою вище керівництво України і розпалює в ній міжнаціональну ворожнечу, щоб граючи на ній ут-римуватися при владі. Тим більше, що це, з огляду на одвічну ненависть „русского чєловєка” до українців, робити не так вже й складно. Для цього достатньо підняти з гли-бин свідомості „русского чєловєка” його вороже ставлення до українців.
Наші відомі на весь світ спортсмени (футболісти, боксери тощо) останнім часом об’єднали націю. На стадіонах вихідці і з Луганська, й зі Львова, в незалежності від регіонального походження, співали український гімн і розмахували національними прапорами (Євро-2012, бій Кличко-Повєткін). Це об’єднало всю Україну. При цьому і Крим не був винятком. Наш боксер Усик, зтанцювавши у Лондоні гопак, викликав цим неабиякі симпатії англійських вболівальників.
Це все зламав сьогодні Віктор Янукович. Вище керівництво нашої країни ширить в ній міжнаціональну ворожнечу, яка, внаслідок нерівномірного територіального розподілення в ній московськомовного населення набуває регіонального характеру. Особливо це виявилося останнім часом, оскільки владу в країні захопив криміналітет виразно окресленого регіонального походження.
Учасникам масових заходів слід чітко розуміти, що бійці спецпідрозділів МВС – це не звичайні міліціянти. Треба розуміти їхню психологію. Їх роками вишколюють задля того моменту, щоб певного часу їх можна було напустити на людей. Ці хлопці по звірячому налаштовані проти народу. Вони почуваються як мисливці на полюванні і звичайні люди для них – це всього лише здобич, об’єкти для побиття і знущання. З іншого боку – це звірі, вишколені на те, щоб нападати на людей. Вмовляннями їх не зупинити.
Колись, роках в 1992 – 1993, мені довелося розмовляти з моїми знайомими бійцями спецпідрозділів з Миколаєва. І вони говорили, що для них не має значення конкретна лю-дина, що у випадку виконання завдання їх переповнює лише бажання нападати й бити. І це були просто злегка натреновані міліціянти. А що вже говорити про тих, які від самого початку роками вишколюються з цією метою. Не забуваймо, що на службу до цих спецпідрозділів набирають здорових чоловіків з відповідними фізичними даними. При цьому вони в простих людях бачать лише жертву, на яку вони нападають з мисливським азартом.
Тому учасникам масових заходів треба навчитися захищати себе. Можливо й добре, що теперішні євроінтеграційні протести відбуваються в значній мірі стихійно, без керівництва політиків. Але для самозахисту організація таки потрібна. Саме відсутність цієї організації і спричинила на цей раз масове побиття молодих людей. Протистояти вия-вилося непросто. Бійці спецпідрозділів МВС – молоді чоловіки відповідної статури, всі вагою під 100 кг, вихідці з південнних і східних регіонів України, виховані у дусі ненависті проти всього українського, вишколені й забезпечені відповідними обладунками, являють собою неабияку небезпеку для звичайної людини. Від цієї звичайної людини вони й покликані захищати криміналітет однакового з ними регіонального походження. Тому вони й кричали „Бєй хохлов!”, „Вот вам Європа!”, „В Єросоюз захотєлі, сраниє хохли?”, виловлюючи людей, що рятувалися, і добиваючи лежачих.
При цьому кийки вони використовують з порушенням правил. Удари не повинні наноси-тися таким чином, щоб завдати значної шкоди людині (по голові тощо). Кийки призначені всього лиш для нейтралізації, а не для побиття людини. Тим більше такої, яка втікає, або й просто лежить. Побиття людей для бійця спецпідрозділу не може бути метою. Проте в останніх подіях на Михайлівській площі це мало саме такий вигляд.
Характерним виявом поведінки цих нелюдів, що утримуються українським народом, є їхній напад на будинок Національної Спілки Письменників на Банковій, біля Адміністрації Президента. Переслідуючи людей, що там ховалися, вони увірвалися до цієї поважної установи й почали бити всіх, хто їм траплявся, в тому числі й письменників, і трощити все, що попадало під руку. Така поведінка є типовою для криміналітету, а не для правоохоронців. І це були бійці спецпідрозділів з Криму, Луганська й Донецька, виховані там як громадяни Російської Федерації. Тобто в дусі кримінальної московської субкульту-ри. Особливо це стосується Криму, де людям весь час товчуть, що Крим – це „нікакая нє Украіна”, що він однаково невдовзі стане російським. Україна як держава української нації цьому нічого не протиставляє в той час, як там іде відверта підривна ідеологічна війна проти неї. За останні 20 років у південно-східних регіонах України вирощено ціле покоління, виховане в антиукраїнському дусі. Саме з цього середовища, у значній мірі криміналізованого, і набираються бійці спецпідрозділів МВС, які використовуються для придушення природніх прагнень українців, що не відповідають прагненням криміналітету, котрий заволодів Україною.
Але ми громадяни нашої країни, нам треба навчитися захищатися і з цією метою самоорганізовуватися.
Щоб протистояти спецпідрозділам МВС слід дотримуватися певних правил, продиктова-них усвідомленням того, що вони бачать в нас лише жертв і мають на меті нападати на нас, не зупиняючись перед пролиттям нашої крові, відпрацювати те, на що їх готували роками.
Треба організовувати дружини самозахисту. Виготовляти обладунки, подібні до тих, що їх мають спортсмени-регбісти: жорстку негнучку пластмасу на спину, на руки (під низом має бути м’який паралон), каску на голову, захисні пластини для передпліч. У першу чер-гу слід звернути увагу на захист суглобів. На руки можуть вішатися пластикові пляшки, що амортизують удари. Все це має надійно фіксуватися скотчем.
Майте на увазі, що у вас вільні дві руки, а у бійця спецпідрозділу одна рука зайнята щи-том, якого він не кине, бо несе відповідальність за нього. Тому тактика боротьби з ним має бути спрямованою на нейтралізацію кийка у його руках у спосіб його перехоплення двома руками при спробі нанесення удару. При цьому не можна у хід самим пускати кийок. Можна лише захищатися. Тим більше, що удар кийком бійця спецпідрозділу нічого не дасть, бо він добре захищений.
В разі використання спецпідрозділом газу слід намагатися зривати з його бійців протига-зи.
Протестувальники мають сформувати загони з кремезних чоловіків, захищених описани-ми вище обладунками, і вистроювати з них передню шеренгу, яка не повинна бути розімкненою ні в якім разі. Ця шеренга має заступати собою інших. Для цих людей має проводитися вишкіл з застосуванням описаних вище обладунків.
Слід також мати на увазі, що бійці спецпідрозділів не мають права наносити людині ударів по голові. Це є порушення. Проте це не означає, що їм можна наносити удари у відповідь. Порушення з їхнього боку не можуть бути підставою для порушень з боку протестувальників, тому що вони у будь-якім разі кваліфікуватимуться як кримінал.
Отже, дуже важливо, щоб перша лінія учасників протестних акцій не була розірваною, бо тоді починається переслідування учасників бійцями спецпідрозділу, під час якого вони звіріють, бо беззахисність жертв збуджує їх. Натомість впорядкований захист змушує їх поводитися стримано.
Слід також розуміти, що влада в Україні має такий досвід, що сформовані в київському і західно-українському регіонах спецпідрозділи можуть не піти проти людей. Тому в цих регіонах штати спецпідрозділів зменшуються, а натомість збільшуються у таких регіонах як Крим і Донбас. Тобто там, де більше московськомовного населення. Уряд, таким чи-ном, утримується при владі за рахунок використання міжнаціональної ворожнечі і тому зацікавлений у її роздмухуванні.
Слід також чітко знати, що за останні 3 роки МВС перетворилося на кримінальну струк-туру, яка живиться за рахунок кримінального середовища відомого регіонального поход-ження і активно співпрацює з криміналітетом того самого регіону. Це міністерство, влас-не, стало невід’ємною частиною кримінального світу, існуванню якого якраз і загрожує євроінтеграція. Ставши на бій з нею, працівники МВС захищають від неї той світ, в якому вони звикли жити і почуватися комфортно. Бо в тому їхньому світі вони є господарями, а звичайний народ складається з їхніх жертв і їхніх рабів, за рахунок яких вони живуть. Відносини ринкові вони розуміють по-своєму, так само як суди і прокуратура. Як купівлю посад, судових рішень, підробку за гроші документів попереднього слідства, сприяння грабунку людей через відбирання рухомого і нерухомого майна тощо. Останнім часом не спостерігається випадків, коли працівники МВС були на боці простих людей або громад у захисті їхніх законних інтеоесів.
Отже нам країна, керівництво якою вибудовується за правилами кримінального світу нам не потрібна. Нам потрібна країна, в якій панував би європейський порядок.
Сподіватися ж, що Віктор Янукович підпише договір про асоціацію з Євросоюзом від са-мого початку було марно. Бо це був би для нього прямий шлях до втрати влади і неможливості після цього сховатися в Російській Федерації, як він це зробив після Помаранчевої Революції, відсиджуючись там на дачах ФСБ. З іншого боку негативним європейським прикладом для нього є те, що багато державних керівників Європи навіть за не такі вже, в порівнянні з нами, значні провини потрапляли за грати та на виправні роботи в незалежності від їхніх статків.


Володимир Шевченко
(полковник, президент вертолітної федерації ім. І.Сікорського,
народний депутат України ІІ скл.)
Тел. 099-7979866, 098-1074091
Категорія: Держава і громадянське суспільство | Додав: PORTAL_SOU (03.12.2013)
Переглядів: 1332 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Login:
Password:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ

  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Powered by uCoz