Офіційні сайти відомств
» 2010 » Квітень » 25 » Заява Президії Української Народної Ради з приводу підписання Президентом В. Януковичем нових угод із російською владою
20:30
Заява Президії Української Народної Ради з приводу підписання Президентом В. Януковичем нових угод із російською владою
21 квітня 2010 року В. Янукович підписав у Харкові "Угоду між Україною і Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України” , а також Доповнення до Контракту між "Нафтогазом України” та "Газпромом”.

Ці два документи взаємопов’язані тим, що В.Янукович домовився про зниження Росією ціни на природний газ на 10 років та погодився на продовження терміну перебування на 25 років Чорноморського флоту РФ у м. Севастополі. Оскільки термін перебування Чорноморського флоту РФ визначений перехідним положенням Конституції України до 2017 року, В. Янукович порушив ст. 17 Конституції України і процедуру пролонгації міжнародних договорів, яка визначена законом «Про міжнародні договори України».

Окрім зазначеного, в пресі з’явилась інформація, що В. Янукович на зустрічі «передав» у підпорядкування РФ авіаційну промисловість України, шляхом створення СП, де контрольний пакет акцій належатиме Росії і становитиме 51%.

Маючи боргові зобов’язання перед власниками газоємних металургійних, хімічних підприємств та бізнес-груп за допомогу на виборах, В. Янукович пішов на безпрецедентні кроки підписавши зазначені Угоди, а також без консультацій із Парламентом, Академією Наук, науковцями-ядерниками, нещодавно позбавив Україну запасів збагаченого урану, а тепер самочинно обмежив суверенітет України.

Таким чином, за 50 днів нової влади зроблено низку кроків щодо зменшення рівня національної безпеки України, за незалежність якої В. Янукович і партія Регіонів ніколи не боролися. Для забезпечення такої антиукраїнської політики В. Янукович усуває із структур влади українців, а його політична сила призначає на найвищі державні посади осіб неукраїнської національності або русифікованих малоросів, які відверто зневажають українців, українську історію, мову, культуру, національних героїв визвольної боротьби.

УНРада вимагає від В. Януковича неухильного виконання вимог Конституції – відкликати свій підпис під зазначеною угодою, не допускати російські телеканали в український інформаційний простір, припинити антиукраїнську кадрову політику.

Шановні українці! Закликаємо до акцій спротиву біля Верховної Ради щодо недопущення ратифікації цих угод Народними депутатами України, протидії здійснення новою владою імперської політики Росії щодо України.

Президія УНРади:Поровський М., Білоус В.,  Кононов В.

Рада Старійшин УНРади: Павличко Д., Овсієнко В., Сверстюк Є.  

УКРАЇНСЬКА НАРОДНА РАДА

: 637 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Квітень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz