Офіційні сайти відомств
» 2012 » Травень » 18 » Заява Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України та громадського руху «Вільний простір».(партнерська підтримка)
13:55
Заява Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України та громадського руху «Вільний простір».(партнерська підтримка)
Заява Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу
України та громадського руху «Вільний простір»

Два роки тому Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України та Конфедерація вільних профспілок стояли пліч-о-пліч на Податковому майдані. Сьогодні ми, представники малого та середнього бізнесу України та наші партнери з непідприємницьких організацій з громадського руху «Вільний простір» спільно з Конфедерацією оголошуємо про неприпустимість прийняття урядового проекту Трудового кодексу, що готується до другого читання у Верховній Раді України. Підприємцю потрібен не безправний працівник, а соціально захищений та ініціативний на своєму робочому місці. А саме безправним робить його зазначене бездарне творіння українського уряду, що діє поза рамками як чинного законодавства, так і Конституції України.
Для нас є очевидним фактом необхідність відміни як Податкового, так і Трудового кодексів (в разі його прийняття).
Одразу після завершення Податкового майдану розпочались репресії проти його учасників. Сьогодні у подібній ситуації опинилась Конфедерація вільних профспілок. Як тільки голова Конфедерації Михайло Волинець публічно заявив про те, що незалежні профспілки планують акції протесту проти прийняття нового Трудового кодексу та закону про мирні зібрання, наступного ж дня в офісі Конфедерації відбувся обшук з метою виїмки документів, що могли б стосуватися однієї із організацій Конфедерації. Така дія, вчинена щодо профспілкової організації без рішення суду, є грубим порушенням чинної Конституції України та законодавства про профспілки.
Оголошуємо про свою повну солідарність з Конфедерацією вільних профспілок та її головою Михайлом Волинцем щодо захисту конституційних прав профспілкових організацій України та їх членів.

Прийнято у колоні Автомайдану 2012 «Зроби Україну сам»
Запоріжжя, 18 травня


: 495 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz