Офіційні сайти відомств
» 2009 » Вересень » 12 » Військове співробітництво між Україною і Росією - важливий фактор укріплення відкритих, добросусідських і партнерських відносин ?
22:28
Військове співробітництво між Україною і Росією - важливий фактор укріплення відкритих, добросусідських і партнерських відносин ?

У Києві відбулася зустріч начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Сергія Кириченка із заступником начальника Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації – головою військово-наукового комітету Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації генерал-полковником Анатолієм Ноговіциним.

В ході зустрічі сторони обговорили широкий спектр питань українсько-російського співробітництва у військовій сфері.

- Ми розглядаємо військове співробітництво між Україною і Росією як важливий фактор укріплення відкритих, добросусідських і партнерських відносин, - наголосив під час зустрічі генерал армії України Сергій Кириченко.

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України також відзначив, що українсько-російське співробітництво у військовій сфері розвивається достатньо продуктивно, навіть незважаючи на те, що в силу об’єктивних причин, декілька запланованих заходів як у 2008 так й у 2009 році не були проведені.

У свою чергу генерал-полковник Анатолій Ноговіцин ознайомив українську сторону з ходом реформування російської армії, підкресливши, що до кінця поточного року будуть внесенні суттєві зміни до Воєнної доктрини Російської Федерації.

За його словами, нова редакція Воєнної доктрини Російської Федерації не буде утаємничена і з нею зможуть ознайомитися усі бажаючі.   

Також генерал-полковник Анатолій Ноговіцин висловив думку, що поліпшення політичного клімату між двома країнами необхідно починати налагоджувати через тісну співпрацю у військовій сфері.

На завершення зустрічі генерал армії України Сергій Кириченко подякував генерал-полковнику Анатолію Ноговіцину за змістовну і конструктивну зустріч та висловив упевненість у тому, що співробітництво між збройними силами України і Російської Федерації буде розширятися і носити конструктивний характер в інтересах обох країн.

Прес-служба МОУ


: 952 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Вересень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz