Офіційні сайти відомств
» 2013 » Липень » 24 » В історії генерала-хабарника – нові подробиці
18:28
В історії генерала-хабарника – нові подробиці
В історії начальника Київського військового ліцею Богуна генерала Данила Романенка, якого СБУ спільно з працівниками прокуратури Києва зловили під час отримання хабара, з’явилися нові подробиці. Військова служба правопорядку (ВСП) зацікавилася наближеною до Романенка людиною – підполковником запасу, колишнім головою Батьківського комітету ліцею Олександром Задеріловим. 

У червні цього року група ліцеїстів-богунівців вирушила на відпочинок у Севастополь. Наказ про цю поїздку на ім’я начальника, генерал-майора Романенка, готував колишній голова Батьківського комітету, підполковник запасу Внутрішніх Військ МВС, Олександр Задерілов. 

У Києві ліцеїстам видали так звані продовольчі атестати для того, щоб вони мали змогу харчуватися за державний кошт в Севастопольському військовому ліцеї. Однак, за інформацією з Київського військового ліцею Богуна, пан Задерілов зібрав з батьків ліцеїстів ще й певну суму грошей, щонайменше по тисячу гривень з кожної сім’ї. Згідно з підготовленим наказом, до Севастополя мало вирушити 39 ліцеїстів. 

Коли ліцеїсти у липні повернулися до Київа, їх на Залізничному вокзалі зустрічали посадовці Військової служби правопорядку. Однак пана Задерілова разом з ними не було. Виявилося, що до Києва повернулося лише 16 хлопчаків. Серед ліцеїстів чомусь опинилися ще й 6 дівчат. 

На сьогодні, ВСП розслідує всі обставини збирання коштів з батьків ліцеїстів, використання державних продовольчих коштів, і чи мав до цієї оборудки причетність начальник ліцею Богуна генерал-майор Романенко, який нині перебуває під слідством і знаходиться на лікуванні у Київському військовому клінічному госпіталі. 
Ігор Рудич,
шеф-редактор bezopasnost.org

: 613 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Липень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz