Офіційні сайти відомств
» 2012 » Березень » 15 » "...у зв'язку з втручанням керівництва Російської Федерації... у внутрішні справи України..." ДО 20-РІЧЧЯ ПОЧАТКУ ВІДРОДЖЕННЯ ВМС УКРАЇНИ
15:36
"...у зв'язку з втручанням керівництва Російської Федерації... у внутрішні справи України..." ДО 20-РІЧЧЯ ПОЧАТКУ ВІДРОДЖЕННЯ ВМС УКРАЇНИ
"На виконання Закону України "Про Збройні Сили України" та постанови Верховної Ради України від 24 серпня 1991 року "Про військові формування в Україні" , а також у зв'язку з втручанням керівництва Російської Федерації і Головного Командування Об'єднаними Збройними Силами Держав Співдружності у внутрішні справи України і загостренням внаслідок цього соціально-політичної обстановки у військах, розташованих на території України і не включених до складу Збройних Сил України, відсутністю належного управління військами постановляю:..."
Такими словами починається указ президента України. Зрозуміло, що не того, який керує державою зараз. Хоча указ з такою приамбулою міг би збільшити кількість його прихильників у середовищі патріотично налаштованих українців сьогодні.
Це початок історичного указу, який був підписаний першим президентом України, - Леонідом Кравчуком 5 квітня 1992 року за №209 і мав назву "Про невідкладні заходи по будівництву Збройних Сил України". Саме з нього бере свій початок відродження сучасних Військово-Морських Сил України. Частина указу щодо ВМС України мала по-військовому лаконічний вигляд:"Міністерству оборони України приступити до формування органів управління Військово-Морськими Силами України, погодивши з Головнокомандуючим Об'єднаними Збройними Силами Держав Співдружності перелік кораблів і частин Чорноморського флоту, які тимчасово передаються в оперативне підпорядкування командуванню Стратегічними Силами Держав Співдружності."
Це вже потім були важкі часи тривалих переговорів, пошуків компромісів... які і до сьогодні, ще у багатьох експертів викликають багато питань. Але Військово-Морські Сили України існують і виконують завдання, що покладає на них держава.
Без перебільшення можна казати, що Спілка офіцерів України створювала ВМС України: підготовка законодавчої бази,- постанов, рішень, законів, наказів... сприяння поверненню висококваліфікованих військових фахівців до лав ВМС України з різних флотів ВМФ СРСР,... безпосередня робота членів СОУ у складі організаційної групи ВМС України,... служба на кораблях, частинах і підрозділах ВМС України...
І сьогодні спілчани небайдужі до долі Військово-Морських Сил України. Тому Севастопольська організація СОУ напередодні 20-річчя видання цього історичного указу оприлюднила план цілої низки заходів з відзначення цього ювілею. Вони будуть відбуватися на протязі декількох днів.
Наш портал подає повний текст цього плану і пропонує долучитися до цих заходів всіх небайдужих українців і громадськість.

Петро ЛИСЕНКО,

керівник Порталу українських офіцерів (Спілки офіцерів України)Основні заходи в Севастопольському гарнізоні до 20 річниці підписання Указу Президента України від 05 квітня 1992 року № 209 "Про невідкладні заходи по будівництву ЗС України”

1. 04.04.12 12.00-13.00 спільне покладання квітів до пам’ятника гетьману П.К.Сагайдачному за участі ветеранів ВМС та учнівської молоді з регіонів України – учасників військово-патріотичного проекту "Школа виживання”. Фотографування на пам’ять.

2. 05.04.12 08.00-08.30 урочистий ритуал підняття Державного, Військово-морського та прапорів розцвічування на кораблях за участі ветеранів ВМС, перших командирів кораблів та інших почесних гостей.

3. 07.04.12 09.30-09.50 урочиста церемонія відкриття реконструйованої Пам’ятної стели, присвяченої історії ВМС України. Покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченкові (на території штабу ВМС ЗС України).

4. 07.04.12 10.00-11.30 урочисте зібрання, нагородження та святковий концерт. Презентація фільму створеного ТРК ВМС "Бриз” "Вони були першими” (клуб в/ч А0235).

5. 07.04.12 12.00-14.00 банкет з нагоди свята (салон Командування ВМС).

6. 08.04.12 08.00-09.45 автопробіг під Державними і Військово-морськими прапорами за маршрутом: пам’ятник Сагайдачному – пл. Нахімова з покладанням квітів.

7. 08.04.12 10.00-11.00 відвідування почесними гостями свята, ветеранами ВМС кораблів центру морських операцій (б. Курина).

8. 08.04.12 12.00-13.00 екскурсія до Військово-морського музею України на Михайлівській батареї (Радіогорка).

Голова Севастопольської організації

"Спілки офіцерів України” полковник В.М. КАСЮК
http://sevsou.io.ua/

: 472 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz