Офіційні сайти відомств
» 2012 » Жовтень » 5 » СОУ взяла участь у ІІ Всеукраїнському форумі ветеранів (фото,відео)
21:41
СОУ взяла участь у ІІ Всеукраїнському форумі ветеранів (фото,відео)
Делегація Спілки офіцерів України взяла участь у другому Всеукраїнському форумі ветеранів, який був організований 1–2 жовтня 2012 року Державною службою з питань інвалідів та ветеранів і проходив у Києві на базі санаторного комплексу "Пуща-Озерна”.

Відкрив Форум, приурочений Міжнародному дню людей похилого віку та Дню ветерана, Голова Служби Володимир Маслаков. Участь у заході взяли Віце-прем’єр-міністр – Міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова, заступник Міністра соціальної політики Лідія Дроздова, заступник Міністра охорони здоров’я Олександр Толстанов, заступник Міністра оборони Володимир Можаровський, директор департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду Владислав Машкін, заступник директора департаменту реалізації держпрограм з розвитку житлового будівництва Мінрегіонбуду Володимир Височин, представники всеукраїнських громадських організацій та активісти ветеранського руху з усіх регіонів України.

В рамках Форуму відбулися пленарні засідання, під час яких розглядалися питання щодо стану роботи з реалізації державної політики у сфері соціально-правового захисту, медичного, пенсійного та житлового забезпечення ветеранів в Україні. Після виступів представників центральних органів влади, керівників ветеранських організацій кожен з присутніх ветеранів мав можливість поставити запитання за тематикою доповідей. На жаль, не всі доповідачі були готові відповісти. Заступник МО України В.Можаровський не дав відповіді на жодне питання, яке поставили офіцери-ветерани.

Наприкінці пленарного засідання, за підсумками роботи Форуму, було винесено на обговорення проект резолюції. Під час дискусії вона доповнювалася низкою конкретних пропозицій. Зокремв полковник П.Лисенко запропонував наступний форум ветеранів провести безпосередньо у місті Києві для того, як що перші особи держави знову проігнорують запрошення на форум , то делегати будуть мати можливість безпосередньо прийти у Будинок уряду для спілкування (підтримано оплесками), а в частині організації заходів з відзначення 70-річчя закінчення Другої Світової війни запросити для участі не тільки ветеранів РФ і Білорусі, а і всіх країн антигітлерівської коаліції та учасників антифашистських рухів опору з країн Европи. На що керівники форуму схвально відреагували і пообіцяли внести відповідні корективи під час узагальнення в остаточній редакції резолюції, враховані в подальшій діяльності органів виконавчої влади і ветеранських організацій. Після доопрацювання резолюції Громадською радою при Службі вона буде розміщена на нашому офіційному сайті.

За інформацією Прес-служби СОУ та Сайту ДСПІВУ
На початку роботи делегати форуму виконали Державний гімн.


Заступник МОУ В.Можаровський намагається відповідати на запитання делегатів.


Запитання ставить П.Лисенко (СОУ)


Запитання від Товариства українських офіцерів.


Запитує голова Одеської організації ВОВ

На фото делегати від Спілки офіцерів України:
капітан
І рангу Є.Лупаков (заступник голови СОУ), полковник Л.Гнатюк (голова
Київської МО СОУ), полковник П.Лисенко (заступник голови
Дніпропетровської ОО СОУ, голова Криворізької орг.СОУ), майор О.Гуменюк
(голова Рівненської ОО СОУ).


Відео порталу українських офіцерів про найбільш цікаві моменти під час форуму.

Заступник МО України В.Можаровський  ухиляється від відповіді
на запитання офіцерів-ветеранів делегатів форуму.


Відверта розмова про проект "Доступне житло" П.Процика
з представником міністерства.
Хвалебний виступ представникам влади від голови ВОВ Гуменюка.

: 471 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Жовтень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz