Офіційні сайти відомств
» 2012 » Квітень » 17 » Смішна несміша відповідь. Або як апарат Кіровоградської ОДА грається із сім'ями військовослужбовців Олександрії у "КОРОЛЕВСЬКИЙ БУТЕРБРОД"
13:31
Смішна несміша відповідь. Або як апарат Кіровоградської ОДА грається із сім'ями військовослужбовців Олександрії у "КОРОЛЕВСЬКИЙ БУТЕРБРОД"
Звернення до державних установ (Державної Іпотечної установи, Міністерства фінансів України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Внутрішніх військ МВС України) не змогли посприяти у прискоренні вирішенні питання по здачі 70 квартирного будинку за адресою: м. Олександрія, Кіровоградська область, пр. Будівельників, 32А (замовник Внутрішні війська МВС України та Олександрійська міська рада), який планувався до здачі ще 01 жовтня 2010 року.
Тому 03 квітня 2012 року від імені громадських зборів військових пенсіонерів та службовців майор запасу Національної Гвардії України (голова Олександрійської організації СОУ) Владислав ГАЛАТА в черговий раз звернувся до голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Ларіна Сергія Миколайовича і надіслав йому скаргу, в якій попросив його за для вирішення питання по здачі вищевказаної будівлі (початок будівництва, якої 1994 рік) та її заселення до літнього періоду 2012 року звернутись від імені Кіровоградської обласної державної адміністрації за допомогою (УВАГА!) до відповідних Державних установ найвищого рівня.


Текст скарги

І АПАРАТ КОДА спрацював миттєво. Тільки не подумайте, що КОДА це "Комітет опору диктатурі". У даному випадку це апарат Кіровоградської обласної державної адміністрації, який вже 04 квітня 2012 року за підписом (УВАГА!) Начальника відділу роботи із зверненнями громадян АПАРАТУ облдержадміністрації Л.ІЛЬЧЕНКО, який повідомив заявника про те, що "Ваше звернення, адресоване облдержадміністрації за дорученням заступника голови обласної державної адміністрації ЯРЕМЕНКА С.О. направлене у Олександрійський міськвиконком"!!!...
Ось так! Коротко і зрозуміло. Навіть пояснили навіщо,- "...для вжиття відповідних заходів та з проханням повідомити Вас про прийняте рішення."
 

Відповідь АПАРАТА

Можливо АПАРАТ вирішив погратися з людьми у погонах та їхніми сім'ями у гру під назвою "КОРОЛЕВСЬКИЙ БУТЕРБРОД". Бо ситуація дуже нагадує сюжет із відомого вірша про королевський бутерброд.
Але в нашій історії, на жаль, все до навпаки гротескно і, на мою думку, - НЕ СМІШНО.
Ну припустимо, що АПАРАТ це машина без мозку, але люди які у ньому або на ньому  працюють, повинні це враховувати.

САМЕ АПАРАТ ДАВАВ ОБІЦЯНКИ ПРО ЗДАЧУ БУДИНКУ У ГРУДНІ 2011 РОКУ(ВІДЕО)Петро Лисенко, портал українських офіцерів.: 602 | : PORTAL_SOU | : 5.0/5
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Квітень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz