Офіційні сайти відомств
» 2010 » Лютий » 7 » Президент Віктор Ющенко затвердив річну національну програму з підготовки України до членства в НАТО на 2010 рік
10:47
Президент Віктор Ющенко затвердив річну національну програму з підготовки України до членства в НАТО на 2010 рік

Президент Віктор Ющенко 3 лютого затвердив річну національну програму (РНП) з підготовки України до членства в НАТО на 2010 рік.

У документі, зокрема, зазначається, що Кабмін має розробити та затвердити у двомісячний строк план заходів з виконання річної національної програми.

Центральні органи виконавчої влади, інші державні органи, відповідальні за виконання завдань Річної національної програми, мають подавати щокварталу до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом, Кабінету Міністрів України та Національному центру з питань євроатлантичної інтеграції України звіти про стан реалізації плану заходів з виконання Річної національної програми для дальшого інформування Президента України. До речі, контроль за виконанням цієї вимоги на місцях  має стати першочерговим завданням рухівських  та громадських організацій.

Особливістю РНП, у порівнянні з щорічними Планами  дій, згідно з якими до останнього часу здійснювалось співробітництво нашої країни з Організацією Північно-Атлантичного Договору є те, що Альянс бере на себе зобов’язання  надавати Україні різносторонню допомогу у здійсненні внутрішніх реформ, направлених на підготовку країни до приєднання до НАТО.

Але, при цьому Альянс залишає за собою право здійснювати моніторинг діяльності державних органів з виконання програми. Хід її виконання розглядається на засіданнях комісії Україна-НАТО, що отримала повноваження керувати співробітництвом у рамках РНП та її виконанням.

У формі РНП здійснюють співробітництво з НАТО ті держави, що заявили про свій намір набути членства в Альянсі та отримали від нього План дій щодо членства (ПДЧ). Україні у цьому плані було відмовлено у 2008 році.

Нинішня РНП (друга) складається з п’яти розділів: політичні та економічні питання; оборонні та військові питання;  ресурсні питання; питання безпеки та правові питання.

РНП 2010 року розміщується на нашому сайті та друкуватиметься частинами у газеті Час Руху.


Портал СОУ


: 624 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Лютий 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz