Офіційні сайти відомств
» 2012 » Листопад » 21 » “…переглянути справу щодо позбавлення звання Героя України,…відзначити заслуги С.Бандери перед українським народом.” ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА
17:18
“…переглянути справу щодо позбавлення звання Героя України,…відзначити заслуги С.Бандери перед українським народом.” ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА
ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
В. Ф.ЯНУКОВИЧУ
копія: ГЕНЕРАЛЬНОМУ ПРОКУРОРУ УКРАЇНИ
В.П.ПШОНЦІ


Шановний Вікторе Федоровичу!
Як відомо, в 2011 році, судами України відмінено Указ Президента України В. Ющенко щодо присвоєння Героя України Степану Бандері.
21 листопада 2012 року на сайті Української Правди, телеведучий К.Стогній оприлюднив архівні документи щодо громадсько-політичної діяльності С.Бандери. «Герой или мерзавец? Германские спецслужбы о С.А.Бендере?».
На підставі наведеного, керуючись ст. 40 Конституції направляємо копію статті К.Стогнія, розміщеної на Українській Правді від 21.11.2012 року, і просимо у зв’язку з новими обставинами переглянути справу щодо позбавлення звання Героя України С.Бандери, а в разі відмови суду, просимо Вас, пане Президенте України, відзначити заслуги С.Бандери перед українським народом.

ГОЛОВА СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ІІ СКЛИКАННЯ
ПОЛКОВНИК В.БІЛОУС

Прес-служба СОУ


: 430 | : PORTAL_SOU | : 5.0/3
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Листопад 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz