Офіційні сайти відомств
» 2013 » Листопад » 3 » 1 листопада 2013 року виповнилося 20 років ВГО "ТРИЗУБ" імені Степана Бандери.
18:39
1 листопада 2013 року виповнилося 20 років ВГО "ТРИЗУБ" імені Степана Бандери.
Представники Тернопільської обласної організації Спілки офіцерів України взяли участь у заходах з нагоди 20-річчя Всеукраїнській організації "ТРИЗУБ" імені Степана Бандери . Голова ТОО СОУ полковник Національної гвардії Олександр Варакута передав вітання від імені голови ВО СОУ капітана 1 рангу Євгена Лупакова та підкреслив:"За Василем ІВАНИШИНИМ: люди поділяються на три категорії,- є зрадники, є байдужі та є бійці. ВО "Тризуб" - організація бійців." Олександр Варакута нагородив двох бійців - тризубівців почесними відзнаками від Спілки офіцерів України. ЇЇ засновником був полковник Василь ІВАНИШИН, доцент Дрогобицького державного педагогічного університету. Патріот, літератор, політолог автор таких важливих праць, як "Українська Церква і процес національного відродження” (1990),"Мова і нація” у співавторстві з Я.Радевичем-Винницьким (1990, 1991,1992, 1994, 2004), "Нація. Державність. Націоналізм” (1992), "Українська ідея і перспективи націоналістичного руху” (2000), "Непрочитаний Шевченко” (2001), "Вибір нації-2002” (2002), "На розпутті велелюднім” (2003), "Жерці імпрези” (2003), цілої низки статей національно-суспільної тематики – відповідей на гостро актуальні ідеологічні, політичні та державотворчі проблеми нашого часу. 
Цього року заходи відбувалися в Тернопільському Українському домі "Перемога". В урочистому засіданні брали участь представники органів влади. Зокрема, щойно обраний голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець, народні депутати від ВО "Свобода" Олексій Кайда, Михайло Головко, Юрій Сиротюк. 
Разом з громадськістю та владою Тернополя делегати зі всієї України ВО "Тризуб" взяли участь в урочистій ході до Микулинецького цвінтаря де відбувся молебень - пам'яті загиблих героїв визвольних змагань. У ньому взяли участь представники всіх церков, які представлені в Тернополі. 

 

 

 

 

 

 

Тернопільська ОО СОУ.


: 1184 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz